Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik festék a legkevésbé...

Melyik festék a legkevésbé károsabb a hajra? Segítséget gyorsan!

Figyelt kérdés
Négy évig fekete, derékig érő hajam volt, természetesen festett. Most ott tartok, hogy a nyakamig sem ér, annyira szétment, és kb az eredeti már a színe (senkinek nem tetszik... nekem sem). Megfogadtam, hogy nem lesz többé fekete... de egyszerűen nem bírom ki. Viszont most olyan festéket/színezőt/AKÁRMIT szeretnék, ami nagyon kicsit, vagy egyáltalán nem károsítja a hajat... segítsetek, kérlek!
2010. nov. 17. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A feketébe van a legtöbb káros anyag, több mint egy szőkített hajba, így tanultuk. Hennával érdemes festeni, de azt csak akkor lehet, ha már egyáltalán nincs a régi festékből a hajadon..tehát teljesen vegyszermentesnek kell lennie!!!Hennával vigyázni kell, sokan nem tudják de tényleg csak natúr hajra lehet rákenni, folyamatos használata nem gond, szép lesz tőle a haj, és mivel növényi eredetű picit sem károsítja.
2010. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az ilyen bemoshatós akármik? Mert egyfajta festékből még van a hajamon (ami szinte ugyanolyan, mint az eredeti)...
2010. nov. 17. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, a Mátrixnak van egy pakolása, ami nagyon jól ápolja a hajat, és egy extra kímélő, gyors hatóidejű festéke. Az gondoltam a hajam nem bírja majd a további festést, de ez extra jónak bizonyult.
2010. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor hagyd a hennát, így nem jó ha van még az előző festékből rajta. Vegyél akkor színezőt, a palettének egész jól fog a feketéje, a lényeg a színezőnél, hogy vizes hajra kell kenni nem szárazra.
2010. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!