Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami természetes dolog...

Valami természetes dolog nincsen amitől gyorsabban nő a haj?

Figyelt kérdés
úgyértem zőldség,vagy esetleg gyümőlcs,vagy valami egyébb???
2010. nov. 18. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen dolgok: pl. a tepertő. Különösen a húsos rész a tepertőből. A Viviscal ugyan tabletta, de mélytengeri kivonatokat (többek között porc kivonatokat) tartalmaz, szóval egészen természetes. A tabletta ugyanakkor aktivizálja a már nem aktív, de élő hajhagymákat (ezek 2-8 évig élnek még a fejbőrben) kvázi hajat növeszt. Regenerálja az élő hajhagymákat, ezáltal a hajat, kétszeres, háromszoros hajnövekedési sebességet produkál.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem nincs! :( de én BÁMFI HAJNÖVESZTÖT használok és 2 hét alatt 6 cm-et nött! gyógyszertárban lehet kapni! kb 1000 ft de a tescoban 500 ft!
2010. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pff értem..csak az a gáz ,h most ninccs pénzem s na gondoltam hátha kerül ojasmi gyümőlcs vagy zőldség vagy vmi kaja ami segit ebben....
2010. nov. 18. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
napersze 2 hét alatt 6cm. mekkora mese ez mááár:DD
2010. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja en is bámfit hasznalok és nekem 2 hét alat 5 cm et!
2010. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:)

úgyolvastam h a csalánteától is gyorsabban nő,tehát kell áztatni a hajat benne..aztán nmtudom mennyire hatásos..én manapság azzal mosok hajat,de sok változást nm észleltem még.:P

2010. nov. 19. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!