Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fontos! Nagyon kövér vagyok a...

Fontos! Nagyon kövér vagyok a koromhoz képest és leszeretnék fogyni, de ha fogyok, megfog nyúlni a bőr a kezemen. Így is már eléggé lötyög, mivel zsíros. De ha lefogyok akkor hogy tüntethetném el azt a nagy lötyögő megnyúlt bőrt? :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lesz ott ha lefogysz.
2010. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt csak műtéttel lehet el tüntetni.
2010. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha olyan mértékben lóg akkor tényleg valóban csak műtéttel lehet korrigálni.

de ha odafigyelsz,hogy heti egy kilót fogysz sok-sok sportolással akkor nem nyúlik meg a bőröd.szóval ne koplalj mert akkor ronda leszel.

2010. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak akkor marad lógós, ha hirtelen fogysz sokat. Viszont ha arányosan, megfelelő mértékben fogysz, akkor a bőrödnek marad ideje visszahúzódni, amit jó eséllyel meg is fog tenni.
2010. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha közben sportolsz, és egészségesen, megfelelő étrenddel fogysz, akkor annyira nem lesz rossz
2010. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, nincsenek csodaszerek, nincsenek csoda módszerek és a bőr nem olyan dolog ami szereti a nyúlást. A stria foltok mindig ott fognak maradni, ha vannak. A nagyon megnyúlt és a fogyás következtében lógó bőrt viszont csak műtéttel lehet eltávolítani.

Hiába sportolnál, a bőröd ugyan úgy megmarad. Az nem fog összeszűkülni. Bár nem tudom, hogy ha nagyon lassú fogyás következtében adod le a kilókat akkor a bőröd hogy reagál, bár szerintem akkor sem fog az is összemenni...

2010. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!