Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a jégszőke, a...

Mi a különbség a jégszőke, a hamvasszőke, a bézsszőke és a világos szőke között?

Figyelt kérdés

Ha képeket mutatnátok annak is örülnék :)

És szerintetek a 4 közül melyik a legszebb?

Jól állnának ezek a hajszínek világos bőrhöz és barna szemhez?


2010. nov. 20. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a neten és megtudod!:)Túl hosszú lenne itt leirogatni!Az meg hogy jól állna-e neked valamelyik hajszin sok mindentől függ:arcforma,szemforma,hajtipus stb.
2010. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy jégszőke? A legvilágosabbat platinaszőkének hívják! Nézd meg a hajszíneket!
2010. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mindegyiknek másmilyen árnyalatú a hajszine
2010. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én leírom, mivel látom a töbiek nem túl segítőkészek.

Jégszőke=platinaszőke: a legvilágosabb, szinte fehér haj, hűvös árnyalatú (tehát ideális esetben fehér fénye van, nem arany)

kép: [link]

Hamvasszőke: természetesebb világosszőke haj, szintén hideg árnyalatú, tehát fehér fénye van.

ilyen: [link]

vagy ilyen: [link]

a bézsszőke az egy melegebb (vagy semleges) árnyalat, kicsit arany fénnyel, de még azért anyira nem, mint az aranyszőkének

kb ilyen [link]

és van még az aranyszőke, ami egy meleg, aranyfényű, kicit vörösesszőke árnyalat : [link]


A világosszőke az inkább egy gyűjtőnév, de hajfestékeknél általában a semleges szőke árnyalatokat hívják így (amiknek 00-ra végződik a számozásuk, vagy csak egy egyjegyű szám és nincs mögötte semmi). De alapvetően ezek közül mindegyik világos szőke, amiket itt belinkeltem :)

2010. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az utolsónak!

Meglepődtem,hogy 4 válasz közül 1 hasznos van.

Én ezen az oldalon rosszabb arányt tapasztaltam

2010. nov. 21. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!