Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavatón keringőzünk....

Szalagavatón keringőzünk. Mindenképp el kell mennem fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kontyot, se semmi bonyolult csicsás frizurát. Szerintem jól bánok a hajammal, suliba is elég változatosan csinálom meg mindig a hajam. Sokszor megdícsérik. Hosszú, váll alá érő, enyhén hullámos, barna hajam van. Ciki ha nem megyek el?Ha esetleg tudnátok linkelni képeket ötletnek, azt is megköszönném.
2010. nov. 20. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem ciki ha nem mész, szokott más is úgy csinálni. pláne hogy írtad, hogy ügyesen bánsz a hajaddal. figyelj, egy csomóan csak annyiért mennek fodrászhoz, hogy az begöndörítse/kivasalja nekik + 1-2 helyen lecsatolgatja hogy normálisan álljon. a konty szerintem is marhaság, nagyon kevés ember az, akinek jobban áll egy kiengedett/eltűzött hajnál.

szerintem hullámosítsd be és elől csatolgasd el (10ből 7 lánylak ilyen és szép is) vagy ha az egyenes jobban áll, akkor vasald ki és hátul magasítsd meg és csatold le szépen elől. meg valami szép csattal is feldobhatod ;)

2010. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
uhh. ugyan ez a problémám. mi farsangon fogunk keringőzni és nekem felül tépett hajam van, így fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne belőle konty. én azt hiszem, hogy csak simán begöndörítem alul, felül kivasalom a frufrumat oldalra fésülöm és kész. szerintem az úgy jó lesz. és tényleg bőven elég, ha begöntöríted, és mondjuk egy minimális csillámló hajlakkot fújsz rá. marátnőm szalagavatóján neki is így volt és messze neki volt a legjobb haja. :)
2010. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell feltétlenül konty, elég ha feltűzöd

[link]


[link]

2010. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell elmenned fodrászhoz. Én alapból szoktam kontyba tűzni a hajam, és sokan azt mondták már, hogy olyan, mintha fodrász csinálná, szóval ezért én se mennék el valakihez, aki ráadásul nem is ismeri az ízlésemet, és olyanra, ami nekem tetszik meg én is meg tudom csinálni.

Sminkkel is így voltam szalagavatón: egy csomóan elmentek kozmetikushoz, hogy fesse ki őket, ami szerintem hülyeség, mert bár a kozmetikus tanul sminkelést is, azért ne ez a fő profilja, szóval nem bizts, hogy ettől jól sminkel. A legtöbb csajnak nem is lett valami szép a sminkje, csak épp agyon lettek vakolva, hogy úgy érezzék megdolgozott a kozmetikus a pénzéért. Én magamat sminkeltem, persze nem teljesen úgy, ahogy hétköznapra szoktam, és egy csomóan megkérdezték, hogy ki sminkelt, merthogy nem volt a szemöldökömig csillogó fehérrel vagy rózsaszínnel kifestve a szemem...

2010. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!