Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek fodrászhoz...

Holnap megyek fodrászhoz hajvágásra, mossak ma hajat?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja mostam, most már zsírosodik, de szerintem holnap is megmossa a fodrász.
máj. 21. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
A fodrász meg fogja mosni, persze, de azért ne úgy menj oda, hogy tocsog a fejed a zsírtól.
máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem szükséged
máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én általában úgy időzítem a hajmosást olyankor, hogy azért ne is frissen mosott hajjal menjek (úgy is megmossa a hajamat a fodrász, közvetlen előtte fölösleges hajat mosni), viszont ne is legyen még azért annyira zsíros.
máj. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Én zsíros hajjal is elmegyek, a legjobb ha úgy esik. Ha már muszáj megmosnia akkor legyen is miért. Nem fog undorodni egy zsíros hajtól, ez a munkája.
máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Visszamennél egy fodrászhoz, aki jól levágta a hajad?

DE miközben a szalonban ültél a székben körbe néztél alaposabban és úgy néztek ki a polcok és a környező dolgok (nem a konkrét eszköz amivel vágta a hajam, bár azt mondjuk kevésbé láttam), mint ami egy jó ideje nem volt takarítva.

Szerintetek is jobb volt régen amikor még nem időpontra kellett menni a fodrászhoz?!

Ráadásul amíg várakoztunk addig is eltudtuk valamivel foglalni magunkat, nem a telefonjainkat nyomkodtuk.

Szerintetek ezzel a frizurával érdemes fodrászhoz menni?

Vagy egyedül, itthon is megoldható? Illetve mit gondoltok, téglalapalakú archoz jól állna? Kivitelezhető hullámos, szinte göndör szerű hajjal?Magamnak vágnám. Magamnak vágom mindig, de csak a frufrum, és az elöl lévő tincseket, meg egyenes vonalban alul az összes...

Elsősorban férfiakhoz szólna a kérdésem: akiknek géppel (is) vágják a haját, milyen gyakran jártok fodrászhoz?

Azt szeretném felmérni, hogy akik fodrászhoz járnak, ők milyen gyakran mennek el, mennyibe kerül ez mondjuk havi szinten, illetve hogy menne-e esetleg valaki gyakrabban is, csak túl sokba kerülne, ezért inkább kihagyja a lehetőséget. A válaszok esetén kérném, hogy...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!