Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tépett frizurák ajánlan...

Milyen tépett frizurák ajánlanátok fiúnak?

Figyelt kérdés
Most kb. a fülemig ér a hajam oldalt, ha előlre fésülöm akkor a szememig ér, szeretnék belőle vágatni valemnnyit, úgy, hogy a fülemet még mindig takarja de fent és az oldalsó felső részeken is rövidebb legyen. Összeborzolható, "kócos", tépett fazonra gondolok. Ha valakinek van vmi ötlete megköszönném!
2010. nov. 20. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg pl az Eszes Szabiét. :):)

17/L

2010. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek pasikon:

[link]

[link]

[link]


Ami nagyon elkerülnék az az ilyen emós vagy arra emlékeztető frizurák. Férfiasabbak az olyanok, amik oldalt vagy alul rövidebbek és csak a fejtetőn van meghagyva hosszabbra, de az mondjuk nem a te eseted, ha el akarod takarni a füled (van vele valami bajod amúgy?)

2010. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olyasmi hajam van mint a harmadik képen levő csávónak, fülemmel igazából különösen bajom nincs, kicsit nagynak találom, de ha azt nézem hogy másnak mekkora szerintem teljesen normális, mindenkinek van valami hülyesége :)


Én olyanra gondoltam ami fölül is rövidebb (középső-hátsó részt esetleg fel lehet állítani zselével vagy wax al) de oldalt is van olyan hosszú hogy takarja a fülem

2010. nov. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!