Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajbol, h tudok ilyen...

Fekete hajbol, h tudok ilyen hajszint csinálni? 2hete festetem be feketére, már van kinövésem, de a fekete alig kopott.

Figyelt kérdés

[link]

vagy ilyet

[link]


2010. nov. 21. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező,de ha nem akarsz fekete lenni,akkor mi a túrónak festetted be? A feketétől a legnehezebb szabadulni!
2010. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én nem akartam fekete lenni,csak a sötétbarna igy fogta be.mindenki mondta,h 1-2hét után kikopik de nem kopott ki.
2010. nov. 21. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja,akkor oké,csak mert azt írtad,hogy két hete festetted feketére,de ha csak barnával,akkor okés. Viszont olyanra,mint amiket belinkeltél csak fodrász tudja megcsinálni!
2010. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösszi:)
2010. nov. 22. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:

see ya!

nem tudom, h érdekel e még a válaszom, de a fodrászom úgy világosította a haját, h vmien krémmle, hidratáló stb.... bekente az egész haját és 1,5 óráig úgy volt...hagyta, h szívja és a feketéből ilyen sötét barnás lett a haja...először meglepődtem, h mi van, de szntem egész jó...

ha viszont ez a módszer nem tetszik, akkor ott az ecetes öblögetés is még segítságnek...az is sokat világosít a hajon :)

remélem segíthettem :)

2010. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is halottam ilyen ecetes valamiröl,de nem merem beválalani,mert félek,h csak foltokba lesz fekete.vagy hogy csináljam?
2010. nov. 30. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!