Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból szőkét lehet...

Fekete hajból szőkét lehet leszivatás nélkül?

Figyelt kérdés
otthon szeretném megcsinálni
2011. nov. 2. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%

Photoshop játszik?

Szőkítőpor plusz peroxid. Amúgy nincs nagyon más lehetőség, a fekete hajat nem igazán fogja be az általános festék, kivéve ugye a leszivatás után, ami többszöri alkalom is lehet, ha szőke hajat akarsz.

Mellesleg ne akarj szőke hajat, szebb a fekete. :)

2011. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
felejtős. feketéből szőkét szivatás nélkül nem tudsz csinálni, de a fodrász is csak több alkalom után. mert különben nem maradna hajad. ezzel otthon nehogy próbálkozz.
2011. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor majd megoldom valahogy :/
2011. nov. 2. 13:35
 4/20 anonim ***** válasza:
paróka:)
2011. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem otthon semmiképp ne próbálkozz, mert feketéből szőkét csinálni csak többszöri leszívás után lehet, és azt meg csak a fodrászra lehet bízni, ha nem akarsz kopasz lenni.
2011. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia kedves sorstársam! Én már túl vagyok rajta.

Itthon csináltuk, barátnőmmel. Kallos szőkítőpor (ez a legjobb!) és 12%-os 'peroxid.


Először próbáltam a syoss szőkítőjét....semmit nem ér...próbáltam a garniert....az már csinált valamit. Aztán 3X szőkítőpor+peroxi!

Na eeeeeeeez, vitte. De azt hittem nem marad hajam. Szerencsém volt, nem égett le. Hihetetlen. De ezt mégegyszer nem csinálnám meg, hetente csak 1x szívatnám.


Most szép szőke vagyok egyébként!:))))))))))))))))

De gondolkodom, hogy visszafestem feketére......csak ha már ennyit szenvedtem a szőkéért, mostmár hagyom egy ideig....


Én azt javaslom, tényleg komolyan, hogy heti 1X szívatás bőven elég!

2011. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Előző! A Syoss szőkítő a fekete hajra nincs hatással (ott van a színskála a doboz hátulján). Nekem fodrász mondta, hogy 2-3 hetente ajánlatos szívatni, mert több hét alatt távozik a hidrogén a hajszerkezetből, így ha 2-3 hetente szívatod akkor sokkal szebben szőkülsz, de függ még a hosszúságától is.

Milyen hosszúságú most a hajad?

2011. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Létezik szinleszedő,ezt a fajtát csak a dm-ben lehet kapni nagy doboz minden benne van,állitólag leszedi a fekete szint vagy barnásra,világosabbra,attól függ milyen hajad.De van fodrászkellékesben is több fajta.Nézegesd meg a boltokban.Volt olyan is hogy a csajnak csak kicsit mozditotta meg a szint vannak videok is a neten.
2011. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez a színleszedő mit foglal magában pontosan? Azt, hogy visszakapod az eredeti hajszíned? Miben különbözik a leszívástól?
2011. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen leszedi a festett szint,de ha nagyon makacs a szin akkor többször kell megcsinálni.Nem mindenkinél szedi le teljesen.
2011. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!