Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól...

Milyen hajszín állna jól szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon világos bőrőm van és kék szemem, milyen hajszín állna jól szerintetek?(szőkét kivéve) előre is köszi az értelmes válaszokat:D
2010. nov. 21. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
vörös bármilyen árnyalata (kivétel a piros meg rózsaszín) meg én egyszer láttam kék szemű barna hajú lányt és nagyon szép a kettő együtt.
2010. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) egyébként a hajam (természetes) sötétszőke, és én is valami szép vörösre gondoltam:) linkelhettek is:)
2010. nov. 21. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

világos gesztenye, világos hamvasbarna, középszőke, mogyoróbarna esetleg a középbarna.

Én is hasonló paraméterekkel rendelkezem mint te, nekem a középszőke a befutó, de nagyon jó a világos vörösesbarna is! Középszőke szőke melírral is jól állna.

Keresek pár hajszínt:

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doruss ***** válasza:
Szőkésbarna vagy világosbarna, vagy valami szőkésvörös/rézvöröses árnyalat.
2010. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

2. amelyiket utolsónak linkeltél nagyon tetszik:)

jöhetnek még válaszok:)

2010. nov. 21. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is:)
2010. nov. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!