Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőr- zöld szemhez...

Fehér bőr- zöld szemhez milyen hajszín állna jól szerintetek?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajam szőke,és még világosabb szőkére van festve!

Tipikus hófehérke típus vagyok,ráadásul zöld szemem van hozzá... Tudom,a lehető legrosszabb összeállítás,dehát most azért nem fogok elmenni szolizni,

hogy fekete hajam ehessen!

Először a feketére gondoltam,de lebeszéltek róla,hogy nem menne a bőröm színéhez és nagyon nehéz lenne visszacsinálni szőkére! Ráadásul vékonyszálú szög egyenes hajam van! Semmit nem lehet vele kezdeni...

Egyébként utálom a bőrömet,mert nem lehet hozzá semmiféle

jó hajat varázsolni mindig csak szőke,szőke,szőke!

Pedig azt mondják,hogy szép arcom van,de a bőröm meg a hajam levon az értékéből! A fekete a kedvencem de mivel az eredetim szőke és a bőröm is világos ezért ki van zárva ez a hajszín!


Mondták,hogy legyen vörös,de az nem tetszik!

A barna túl átlagos,de a szőkét már tényleg nagyon unom!


Tudnátok valami jó tanácsot adni,hogy mi állna jól az én típusomnak a szőkén kívül??

Ha nagyon muszáj küldök képet is privibe,

csak válaszokat légyszi :))


15/L


2011. nov. 2. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
[link] nekem nagyon tetszik:)és világos bőrrel is jól mutat
2011. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem köszi :D Alul barna felül szőke :) én is gondolkodtam rajta :P
2011. nov. 2. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyszőke. Hihetetlenül jól néz ki fehér bőrrel és zöld szemmel :) Meg hogyha begöndöríted/hullámosítod még jobb!
2011. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyen a bőröm és a hajam is,mint ennek a csajnak:

[link]

[link]

2011. nov. 2. 12:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Először is, a zöld szem, szőke haj szerintem remek páros, nekem az egyik gyengém. :) Viszont tényleg meg van az a hátránya, hogy valóban csak a szőke passzol hozzá. Esetleg valami sötétebb barna.
2011. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 eszter_hanak válasza:

Hmm... Esetleg vörös? Nem feltétlenül az a nagyon mély sötétvörös... Bár, az sem lenne rossz.

15/L

2011. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

vöröses szőke *.*

vagy középbarna. ha olyan formájú az arcod, hogy illik hozzá,akkor frufruval :)

2011. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem hófehér bőröm & szintén zöld szemem van. Én is voltam szőke elég sokáig, de mindig mondogatták, hogy annyira sápadtnak nézek ki mint egy zombi. Aztán egyszer felmérgeltek, bementem a DM-be és levettem az első hajfestéket ami az utamba került :D Palette - Gesztenyebarna volt. Barna, vöröses beütéssel, a mai napig olyan a hajam és valami eszméletlen jól áll. Azóta se mondta senki hogy zombi kinézetem van :) Írd be keresőbe, keress rá & bátran próbálj ki valami merész színt.
2011. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jól van :) köszönöm a válaszokat és az ötleteket :D

És persze várom a továbbiakat is,ha valakinek akad valami új,amit még nem írtak :D


Egyébként azt mondják nagyon jól áll nekem a szőke,de

már annyira unom :S

Valószínűleg gesztenye barna lesz vagy talán vörös...

2011. nov. 3. 18:15
 10/11 anonim válasza:
ha a szőkét unod,én mindenképpen a vörös mellett voksolok :)
2014. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!