Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Melyik színnel...

S. O. S. Melyik színnel fessem a festett hajam, hogy világosodjon, és ne legyen vörös?

Figyelt kérdés

Szőkített a hajam, melíros, tehát vab benne festett barna is, és szőke.

Múlt pénteken festette a fodrász ismét, világosodott, de még mindig elég meleg vöröses, és nem hamvas szőke.

Mivel rengeteteg pénzembe került már, é nem lett jó, én szeretném festeni magamnak.

Csak azt nem tudom, a legvilágosabb hamvas szőkét vegyem, mert abban erősebb az oxi, viszont ez nem fedi a vöröset.

Vagy a legsötétebb hamvas szőkét. Nem tudom, ez fedné-e?

Amit szeretnék, világosítani, és hamvasítani (sampon van de nem ér semmit).

Fokozatosan akarom világosítani festékkel.

Tudom, hogy nem lenne egy színű mert melíros, de az nem baj. Csak ne legyen vörös.

Mi legyen az induló szín? Egyik alkalommal befestettem fodrász festékkel (carin), 9.1-el, igaz, világosabb lett, de még vörösebb katarszrófa volt.

Ez tuán lett koktéálozva, de sajna 7.13-at tettek rá, és tök arany lett. Ez után jött a már említett pénteki festés , melír.

Három féle Alfaparf szőkét kevert a fodrász, az egyikre emlékszem, platina hamvas volt. A barna az 6.1 és natúr barna keveréke. Nem olyan sötét, és már kopot is, pedig csak 1X mostam azóta. Ja, és vörösesre kopik. Szóval sötét vörös és világos vöröses a hajam.

De még mindig nem szép szőke: nem elég világos, és vöröses, nem hamvas.

Szóvala legvilágosabb vagy legsötétebb hamvas szőke?

Garniert néztem ki.


2010. nov. 22. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor volt szép a szőke,ha 12% hidrogénnel csinálták.Ennyi festés után most pihentesd a hajad,mert szét fog törni és csak az olló marad.A hamvasító sampon nem ér semmit.Fodrászkellékesnél vegyél Hidegkúti ecetes hamvasító folyadékot és ezzel öblítsd mosás után.1-2 L víz bele a hamvasító(lehet kicsit sötétebbre is keverni) és ezzel jól átöblíted.
2010. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!