Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pontosan milyen színű ez a...

Pontosan milyen színű ez a haj, és a barna hajamat milyen színnel vessem be, ha ilyet szeretnék?

Figyelt kérdés

[link]

Vöröses barna hajam van. napsütésben egészen vörösesnek látszik. De általában mindig csak barna színű. Ez a hajszín vörös? Vagy miylen? még eldönteni sem tudom. Esetleg valaki meg tudná mondani nekem?

Köszönöm!


2011. aug. 26. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ebben van minden..szőkés barnás vöröses..de ne beállított képen, meg napfényben mutasd, az nem számít, ha elmész valhova bulizni vagy suliba vagy bárhova ott sötét lesz + neonfény...ilyen képet tegyél fel akkor megmondom milyen a hajad...amúgy nem tudom te vagy e a képen, de ha nem kakarod hogy látszódjon az arcod akkor hátulról fényképezd le a fejed :)
2011. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Világos barna, vagy sötét szőke, inkább natur árnyalat, ha barna a hajad, akkor olyat keress, aminek a száma 8,0 vagy 7,0 és jelzik a dobozán, hogy világosít.

Fodrászkellékesben vehetsz festéket úgy, hogy 9%-os oxit kérsz, és akkor kicsit világosít a hajadon.

[link]


[link]


[link]


Ha a festék nem világosít, akkor legalább egy árnyalattal világosabbat válassz, mint amit szeretnél.


Ez egyből világosít is.

[link]

2011. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

dehogy én vagyok a képen, bárcsak. Nem. Ilyet szeretnék, ilyen színt. A hajam színe, most kábé pontosan ilyen:

[link]

Köszönöm a válaszokat egyébként!

2011. aug. 27. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Világosbarna. De miért moderálták ki az előző hozzászólásom? (Építő jelleggel kérdezem)
2011. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs. én nem találtam benne semmi bántót vagy ilyesmi.
2011. aug. 27. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mindegy, azért köszi, h informáltál.
2011. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezesetben a mostani hajszíned sötétbarna, amit szeretnél az meg szerintem vörösesbarna, szőkés árnyalatokkal..pl először fesd be szőkére, utána vörösesbarnára, de a végére kevés festéket kenj, akkor az világosabb marad, vagy csak egy egy tincsre...legalábbis a képen sztem mindhárom szín bennevan..
2011. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!