Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok ajánlani a problémá...

Mit tudtok ajánlani a problémás bőrre?

Figyelt kérdés
Elég problémás az arcbőröm. Bár nem jellemzőek a gyulladt feltünő pattanások, inkább a miteszerek és pattanásra emlékeztető kicsi piros foltok és ilyen kis bőr alatti dudorok. Ha ideges vagyok vagy valami megfekszi a gyomromat gyorsan kipattogok. A zsirosodás is jellmző. 2 havonta járok kozmetkushoz arctisztításra, utána egy-két hétig szép is a bőröm majd megint elkezd romlani. Hetente arcradirozok, sűrűn használok tonikot és fekete szappant is és aloe veras hidratáló krémet. Nem tudtok valami krémet, esetleg herbáriában kaphatót ami segít? A válaszokat előre is köszönöm!:)
2010. nov. 22. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier active pure 1 hét alatt kitisztította naggyábból, most pedig múlófélben van 1 hónap után, még a piros foltok vannak ott, de gyulladt, csúnya, új pattanásom nincs. Nekem azért volt olyan, mert Oriflame-es krémem volt, aminek az egyik összetevőjére allergiás volt az arcom, így egyszer csak nagyon durván kb 200 gyulladt nagy pattanáss jött ki, amit nem lehetett kinyomni. Na ezt 1 hét alatt rendbeszedte, előtte Ilcsivel szenvedtem 1 hónapig, de semmi. Most várom, h tökéletesen tiszta szép arcbőröm legyen:D
2010. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vichy Normaderm termékei nagyon jók ilyen bőrre!
2010. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!