Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a Manhattan alapozóról? Vagy tudsz ajánlani zsíros bőrre jó alapozót?

Figyelt kérdés

[link]


Tartós? Zsíros bőrre? Milyen drága?


2011. okt. 22. 17:56
 1/3 anonim válasza:
A Manhattan Powder Mat alapozót ajánlanám neked. Én több, mint fél éve váltottam erre az alapozóra,előtte már tényleg nagyon sok félét kipróbáltam. Ez mondhatom, hogy bevált. Az én bőröm is zsírosodásra hajlamos.Ez az alapozó esetemben pedig több órán át tartja a matt hatást.Szerintem, a magyar piacon ez az egyetlen tényleg krém állagú drogériás alapozó.Egyedüli problémaként azt tudnám megemlíteni, hogy csak 4 árnyalatban kapható.A többi forgalomban lévő alapozóhoz képest ara is viszonylag barátságos 1800-1900Ft körül mozog.Bátran kijelenthetem, hogy ennyit megér.
2012. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, DM-ben kapható, ugye?
2012. jan. 3. 17:25
 3/3 anonim válasza:
Igen a DM-ben is kapható!
2013. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!