Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy szőrtelenítite...

Lányok, ti hogy szőrtelenítitek a bajszotokat? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Egyszer anyu segített legyatázni hideg gyantával, az jól leszedte.Viszont olyan gyógyszert szedek ami megvékonyítja a hámrétegemet, és a bőrömből is jött le vele. Szerencsére hamar begyógyult. De amíg ezt szedem nem gyantázok. Az volt kb egy hónapja. Most epillátorral szedtem le, és amikor mondtam anyunak,lecseszett, mert azt mondja az megerősíti. 8ő is azzal szedi az övét, szóval gondolom saját tapasztalatból mondja) Ti hogy szoktátok ezt? Mi vált be? Az epillátor tényleg erősíti?
2010. nov. 23. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az epilátornak ugyanaz a hatása, mint a gyantának, csak a gyanta a hámréteget is leszedi, ahogy írtad.

Én egyszer legyantáztam, azóta csipesszel szoktam kiszedni.

2010. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csipesz, epilátor
2010. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítő krémmel szedem. Igaz 2 hetente meg kell csinálnom, mert pihés és nem bírom, de nem fáj. A gyantától nagyon kipattogott és azóta nem csináltam vele.
2010. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az epilátorral és a csipesszel az a baj, hogy ... nem tudom elmagyarázni, szóval olyasmi, hogy nem csak bizonyos szálakat húz ki, amik zavaróak, hanem a pihéket is, ezért következőleg azok is egyre jobban láthatóvá válnak. Ezért olyan hatást kelt, mintha valóban erősödne.
2010. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gillette mach3.
2010. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jáj :/ köszi. na fiúk gondolnának bele milyen nehéz lánynak lenni. Nekik nincs ilyen problémájuk. Én ott lent is epilátorral szoktam általában, kivéve ahol már majdnem sírok a fájdolomtól. Olyankor borotva. Ha a fiúk át akarják érezni, milyen nekünk akkor epilálják le a k.ukijukat OO":)
2010. nov. 23. 11:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem molesztálom a bajuszomat.Egyébként is csak pihés,ennyi erővel az egész arcomat legyantázhatnám,mert pihés :S
2010. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mindenki van úgy, hogy pihés. Úgy születtem, hogy eleve szőrösebb vagyok, nem beszélve arról, hogy sötét a szőröm.5.eskorom óta bajszosnak csúfoltak.Vagyis igazából max 1-2ember szólt be, és azok is kevésszer, de az épp eléggé zavaró.
2010. nov. 23. 12:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nincs...
2010. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én hideg gyantát használok. Ha nincs kedvem hozzá, akkor marad a csipesz.

20L

2010. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!