Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajam van,...

Festett szőke hajam van, nagyon száraz már nagyon sok mindent próbáltam. Nektek mi vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán hajfestéket kéne váltani először is, ha eddig nem professzionális boltban kaphatót vettél, akkor ideje váltani, Pl. Alfparfra.

Utána már ápolhatod akármivel, jók rá az olajos pakolások.

2010. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baba gyereksampon. komolyan. :)

sokan mondják még az oliva olajat is. én nem kenném a fejemre, de sokan esküsznek rá :D

még ami nekem jó volt, rendbehozta a hajam az a Gliss Kur vadrózsás samponja és a lila szinű hajregenerálós, kiésülést segitő balzsamja volt.

2010. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van: az Alfaparf nagyon jó hajfesték, különösen szőke hajra. Amúgy meg nem tudom milyen árnyalatú szőke vagy, de ha rendbe szeretnéd tenni a hajadat, akkor ne hideg árnyalatú (hamvas, platina) szőkével fesd, hanem valami meleg árnyalattal. Nagyon sokat számít, sokkal szebb lesz tőle a hajad állaga!
2010. nov. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Mindig fodrásznál festetem 1-2x fordul csak elő hogy itthon. Ugyh. szerintem a minőséggel nem lehet gond. Kipróbálom majd amiket irtatok ;)
2010. nov. 25. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!