Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fontos! Kéne nekem egy...

Nagyon fontos! Kéne nekem egy kép, amin egy masni van készitve hajból. Konty szerű, és nem az ami lady gagának van a fejetetején, hanem hátul. Megasztár vagy valami ilyen műsör egyik vezetőjének volt egyszer ilyen haja. (? ) FONTOS! :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

szekeres nórának volt egyszer ilyen haja, igen, én is emlékszem, mert ilyet szerettem volna a szalagavatómra :)

pont arról nincs képem, de ez talán segít: http://www.youtube.com/watch?v=-MWqyGtzclQ


de próbálom megkeresni azt a megasztár döntőt is, amiben ilyen volt a haja!

2010. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!

nekem is a szalagavatómra kéne, ami szombaton lesz,csak bizonytalan vagyok, h masni legyen, vagy rendes konyt.

annyiból lenne jó, hogy a keringőruhámon is van masni:D

2010. nov. 24. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem végül rendes kontyom lett, és nem bántam meg! de nagyon jó lett volna a masni is :)
2010. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem találom, mindjárt megnézem még, hátha esetleg ördög nóri volt a csillag születikben. miért kell egyforma műsort egyforma nevű embernek vezetnie? :D
2010. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bocsi, h ennyit írok:D ez volt az szerintem, csak nem találok róla jobb képet:

[link]

[link]


ha esetleg segít, ezt találtam még:

[link]

[link]

2010. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönök mindent végül én is találtam nagy nehezen egy elég hasonkót:D

[link]

2010. nov. 25. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap olvastam a kérdésedet, alig akartam most megtalálni..:)

nézd, találtam egy ilyet neked:

[link]

2010. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
na végül milyen volt?:D
2012. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!