Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szükségem van most a segítsége...

Szükségem van most a segítségetekre! Nagyon fontos és sürgős! Megyek a megasztár meghallgatásra most szombaton. Milyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Mielőtt oltogatni kezdenétek foglalkozom a hangommal is nagyon sokat szóval......Na de az a gond hogy nekem nagyon hamar göndörödik,mindig vasalom de mindig begöndörödik tessék ilyen göndören:

[link]


Ha meg begöndörítem akkor kiegyenesedik.....Semmit nem tudok kezdeni vele.Felfogni meg nem akarom mert azért mégis tv-be megyek az meg milyen lenne.Szerintetek mit kezdjek vele?Hogy csináljam meg?


2011. aug. 1. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

ez göndör? inkább csak egy kicsit hullámos, enyém még ennél is hullámosabb

tegyél bele egy szép hajpántot

2011. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a vége attól még behullámosodik..:/
2011. aug. 1. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor hullámos... Vagy menj el fodrászhoz és mond,hogy tűzze fel a hajad... Amúgy ez egyáltalán nem hullámos. :D

De tényleg egy kis masnival eltűzöd a hajad. vagy egy virággal

2011. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én levágatnám és kiegyenesíteném. lehet, hogy valami asszimetrikus fazonnal kéne próbákoznod
2011. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi hajpánt jó?Persze nem feketébe hanem mondjuk bézs színbe vagy valami ilyesmi??:)

2011. aug. 1. 20:53
 6/6 anonim válasza:
micsodaa?? most lesz megasztár meghallgatás? azt lécci mondd már meg, hogy ilyen meghallgatásokról honnan tudsz, hogy mikor-hol vannak? jó, mondjuk nem pont a megasztár érdekelne, hanem ilyen film vagy sorozat meghallgatások? na, de hogy a kérdéseidre is válaszoljak, gyönyörű hajad van, egyáltalán nem látszik göndörnek, nekem bejön, hidd el, fiúként mondom. egy olyan hajpánttal tökéletes lesz;D
2011. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!