Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után is hámlik a...

Hajmosás után is hámlik a fejbőröm. Hogy van ez? Mivel távolíthatom el? Az ecetes öblítést, ecetes hajmosást már próbáltam, de semmi. Főleg a homlok feletti részen. 25/l

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászhoz kéne menned vele:S
2010. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gomba, pikkelysömör, ekcéma és még kismillió dolog lehet. Az is lehet, hogy csak allergia... próbáld végig a samponokat. Ha használsz hajlakkot, habot, az még egész véletlen se kerüljön a fejbőrre, vagy közel a tövekhez. Balzsamot és pasolást is csak a hajvégekre tegyél. De valóban inkább bőrgyógyászt keress fel.
2010. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Haj- vagy bőrgyógyászt kérdezz meg. Valószínű pikkelysömör. Azzal meg nem lehet mit kezdeni igazából, legalábbis nekem ezt mondták. Néha elmúlik néha előjön. Általában stressz miatt van. Hálistennek nekem egyre ritkábban már.

Tipp:

Figyelj oda, hogy minél kevésbé irritáld a fejbőröd. (fésülködésnél is nem csak hajmosásnál, ne használj egy ideig hajformázókat).

2010. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!