Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Méz és placentás hajpakolás....

Méz és placentás hajpakolás. Másnak is ennyit segít?

Figyelt kérdés

Már elég régóta használom ezt a pakolást és fodrászként tanultam,hogy a töredezett hajvégeken már csak az olló segít,de garantálom,ha anno nem használom ezt az akkor még szőkített hajamra ,most tüsis frizurám lenne maximum.

Elég sok drága pakolást kipróbáltam már,de nekem ez az egy vállt be.

Nem bírom felfogni,hogy egy ennyire jó termék,hogy lehet ilyen olcsó.Lehet csak bebeszélem magamnak?

Nektek is segít?


2010. nov. 27. 13:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
Szia! Bocsi az off-ért, de hol lehet ilyen hajpakolást venni?:)
2010. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szívesen kipróbálnám, hogy tudjak véleményt mondani, csak én sem tudom, milyen hajpakolásról is van szó. Leírnád bővebben?
2010. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a placentás nagyon jó. kipróbálom mézzel. mennyit teszel hozzá?
2010. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát 1 evőkanál mézzel összekeverem és úgy rakom rá ha van időm.Nekem nagyon bejött.A többieknek:

[link]

Erről lenne szó.800Ft körül mozog és fodrászkellékesnél lehet kapni.

A többi nekem nam jött be,mert van kék(tejes)aminek nagyon jó illata van,de nem segít annyit mint ez,meg más szinűek is,de azokat nem használom.

Csak akinek könnyen zsírosodik a haja az ne rakjon a hajtőre,max a haj hosszára és alaposan öblítse le.

2010. nov. 27. 13:45
 5/18 anonim válasza:
Köszi:)
2010. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nincs mit:)
2010. nov. 27. 13:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen placentás, de annyira nem vagyok elragadtatva tőle. Amúgy is fényes és egészséges a hajam, úgyhogy nekem túl sokat nem segített, és még könnyebben is gubancolódik a hajam. :S
2010. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ez furcsa,bár egészséges hajon nem tudom mit segítene.

Azért köszönöm a választ:)

2010. nov. 27. 14:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyet használok, pont a tejeset, és imádom :]
2010. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én a pirosat használom & imádom,holnap szerintem kipróbálom mézzel is. köszi a tippet :)
2010. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!