Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Méz és placentás hajpakolás....

Méz és placentás hajpakolás. Másnak is ennyit segít?

Figyelt kérdés

Már elég régóta használom ezt a pakolást és fodrászként tanultam,hogy a töredezett hajvégeken már csak az olló segít,de garantálom,ha anno nem használom ezt az akkor még szőkített hajamra ,most tüsis frizurám lenne maximum.

Elég sok drága pakolást kipróbáltam már,de nekem ez az egy vállt be.

Nem bírom felfogni,hogy egy ennyire jó termék,hogy lehet ilyen olcsó.Lehet csak bebeszélem magamnak?

Nektek is segít?


2010. nov. 27. 13:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nincsmit,csak alaposan öblítsd le,múltkor épp maradt egy pici méz a tarkómnál és szárítás után újra kellett öblítenem:D
2010. nov. 27. 16:05
 12/18 anonim ***** válasza:

Ezt én is kipróbálom!:)

köszi

2010. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia!Lenne egy pár kérdésem,a száraz hajon is segít ez a pakolás mézzel összekeverve?Sajnos daueroltattam a hajam és attól nagyon száraz!Meg heti 3-szor mosok hajat és minden hajmosás után rakhatok rá ilyen pakolást?Ennek a pakolásnak milyen illata van?Serical carotta pakolást használok még az is elég jó,és az illata is.Azt a fajtát ismered?Előre is köszönöm a válaszodat!puszi:)
2010. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szia!Ismerem azt is amit Te használsz,nekem az ennyire nem jött be,mint a Placentás.Ez szerintem kifejezetten száraz hajra jó,tehát a Te dauerolt hajadra pont jó lenne.

Az illata nem olyan jó mint mondjuk a tejesnek,de nekem ez is tetszik,olyan friss,növényes illatú:D

Megéri szerintem kipróbálni.

Én havonta 2szer szoktam a hajamra pakolást rakni,olyankor 45 50percig is rajta hagyom és nagyon jó.(1evőkanál mézet szoktam belerakni és kb 2evőkanál pakolás,de ez hajhossztól függ)

Sok sikert!

2010. dec. 5. 14:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia!Már csak az a kérdésem hogy ezeknek a pakolásoknak meddig van a minőség megőrzési idejük?Mert vettem de sehol nem találtam meg rajta!:)
2010. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hú hát ez jó kérdés.Az enyémre rá van írva,érdeklődj ott,ahol vetted és legközelebb nézd meg.Sajnos jobb ötletem nincs:S
2010. dec. 6. 15:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat!:)Már ki is próbáltam a pakolást mézzel!
2010. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy csak most olvasom ezt a kérdést, egy órája mostam hajat és már száraz.

Én is placentás hajpakolást használok, de én ilyet: [link]


Nekem is sokat segít, nekem hajvasalástól töredezett a hajvégem, és sokkal-sokkal jobb, mióta használom ezt a pakolást. Hozzáteszem, régen naponta vasaltam a hajamat, most csak hajmosás után másnap reggel, szóval hetente 1x vagy 2x (van amikor megmosom hétközbe is a hajam, van amikor csak hétvégén).

Viszont ez a mézzel való keverés jó ötlet, ki fogom próbálni.


Viszont lenne egy kérdésem: az egész tégely pakolásba teszel egy evőkanál mézet vagy egy pakoláshoz elegendő mennyiségű placentás pakolást keversz össze egy evőkanál mézzel? És ha az egész tégelybe teszel mézet, nem fog megromlani vagy nem lesz baja a pakolásnak, hogy benne van a méz is és úgy van tárolva?

16/L

2011. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!