Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetném el hogy ne...

Hogyan érhetném el hogy ne látszódjanak a mellemen a striák?

Figyelt kérdés
A legrosszabb hogy még csak 15 vagyok, és erőteljes lila színűek, ráadásul nem rövid kis csíkokról van szó. Az elmúlt időben még a súlyom nem nagyon változott, mitől jelenhettek meg? És hogyan "színtelenítsem"?
2010. nov. 28. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a hirtelen növéstől lettek. ne aggódj, elfog halványodni, nekem fehér lett, sajnos nemlehet vele mit csinálni, fogadd el
2010. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Maximálisan együtt érzek veled! :( Én ugyan így jártam 16 évesen...hirtelen megnőtt a cicim, és tele lett lila csíkokkal....rengeteget sírtam miatta :( Aztán 1 bartánőm ajánlott 1 krémet. A DM-ben lehet csak kapni, Réelle a neve! Minden nap kentem, és láss csodát, pár hónap alatt TELJESEN kifehéredtek a csíkok! Most csak nagyon közelről lehet csak látni!:) És idővel ezekis egyre halványodnak! Mostmár nem szomorkodok miatta, inkább örülök neki, hogy legalább 70C-s a mellméretem, nem úgy,mint a többi lapos csajnak:) az az 1-2 csíkocska meg nem zavar:) úgyhogy fel a fejjel! kend stria elleni krémmel, amit ajánlottam, vagy ha olyat nem találsz, akkor a Rossmannban van Evelin márkájú, az is nagyon jó!

Kitartást!:)

2010. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huhh,én is köszi a válaszokat,azt hittem ez semmivel se halványítható..Bár nekem már fehér,de eléggé látszik,utálom is magam érte,mert egész testem ilyen sajnos.. :( Betegség miatt híztam hirtelen 30 kilót.. :(

18L

2010. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a krémet meg ki fogom próbálni! :))
2010. dec. 4. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!