Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van néhány miteszerem/pattanás...

Van néhány miteszerem/pattanásom milyen krémmel/tonikkal tudnám kezelni őket h ne látszódjanak annyira? Esetleg vmi jó alapozót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából nem is annyira szembetűnőek de engem rettenetesen zavarnak főleg h egy csomó bnőmnek egyetlen pattanása sincs. Sokan mondják h szép arcom van. De néha úgy érzem h ezek a bőrhibák rettenetesen elcsúnyítják:( második kérdésem meg inkább a fiúkhoz szólna h mennyire figyelik egy lánynak a bőrét vagyis h zavarja e őket néhány pattanás? Előre is köszii a válaszokat.14/L
2011. ápr. 2. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a bőröm Szerintem egy kozmetikus segítene kitisztítani:S.
2011. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egy héten egyszer arcradírozás(boltban is megveheted,de házilag is el tudod készíteni),2 hetente egyszer arcpakolás,lehetőleg agyagos,avokádós,vagy paradicsomos.És naponta többször szappanos arcmosás.

20/N

2011. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elég régóta játok kozmetikushoz és már sokat javulta kezdetek óta de még mindig nem tökéltetes:$

igazábóla fő bajom az h állandóan elfertőzőm a kezemmel/körmeimmel és utánna nagyon nehezen tudom visszahoznia régi állapotába mert már 'begyullasztottam'

2011. ápr. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!