Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért muszáj alapozót használn...

Miért muszáj alapozót használni a sminkhez?

Figyelt kérdés
"tönkreteszi" az arcot,ha a pirosítót meg a szemhéjfestéket alapozó nélkül visszük fel??
2010. nov. 28. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

nem fogja tönkre tenni a bőröd.ha egy darab pattanásod sincsen és makulátlan a bőröd (amit nem hiszek) akkor nem néz ki idétlenül, de annak semmi értelme, hogy bőrhibáid vannak és mellé sminkeled magad. ja, és ha valaki már keni magát, akkor csinálja igényesen és használjon alapozót. ;D

16/L

2010. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

első válaszolónak abszolút igaza van!!!!!!!



17/l

2010. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sosem voltam pattanásos...csak kicsi száraz pattanásaim vannak,sminkelni sem nagyon szoktam magam.nagy ritkán szempillaspirál és szemceruza.ennyi.


22|L

2010. nov. 28. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Egy jo smink jo alapja az alapozo,nagyon szép egyenletes szint ad a börnek.Mostmár annyira sokfajta van és annyira sok az ami már nem is árt.Ott vannak már ezek az ásványi alapozok is.Pl.loreal accors parfait ásványi alapozó v.ott a max.factor natural minerals.DE vannak folyékonyban is nagyon szuperek.Szerintem ha "minöségi"sminkeket használsz és odafigyelsz a böröd ápolására ne lesz semmi baja.Napi szinten sminkelem magam és nem lett bajom még sose ebböl.
2010. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!