Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Loreal Efassor hajradír...

A Loreal Efassor hajradír károsítja a hajat?

Figyelt kérdés

Olyanok írjanak légyszi,akik már használták.

Köszönöm!


2010. nov. 29. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,mert ez is egy beavatkozás a hajba,de nem károsit annyira,mint pl a szőkitőpor.
2010. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom,a szőke festéket is leszedi-e,mert ugye az a hajat is világosítja,nem csak fed. Arany árnyalatú,de hamvasat szeretnék,és nem hiszem,hogy így befogná,csak a sötétebb szőke de azt nem akarok.

Szóval én csak 2 árnyalatot szeretnék világosítani,ezzel lehet?

Olvastam,sokaknak foltos lett és leégett a hajuk tőle.

Ha csak vízzel keverem,mit érek el?

2010. nov. 29. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak vizzel keverni nem lehet,mert akkor nem ér semmit,a viz nem aktiválja.

A szőke hajhoz nem nagyon értek,de szerintem ahhoz felesleges a hajradir,mert a világositott hajban nincs szinpigment,legalábbis csak világositott van,szóval hiába szedi le a festéket,nem lesz újra barna a hajad :)

Szerintem csak simán fesd hamvas szőkére a hajad,mostantól mindig egy fajtával,igy előbb-utóbb rááll a hajad. Ne radirozz,nem látom értelmét.

2010. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,én is erre gondoltam,hogy a szőke nem fedő festék,hanem egyben szőkítő is.

Csak ahhoz,hogy fedjen,sötétebbel kellene,azt meg ne akarom,annyit kínlódtam már a világosítással,kb. 8-as lehet a hajam,és fekete volt!

Csak az a baj,nagyon arany.Ha 9.1-el vagy 9.11-el festeném,nem tudom,fedné-e az aranyat,mert egyszer festettem 8.1-el 9%-os oxival,és világosabb,de ugyan olyan vörös maradt. Ezért gondoltam,hogy olyan színnel és oxival ami nem szív csak fed.De ehhez még picit világosítanom kellene. A 7-es már sötét nekem.

2010. nov. 29. 19:30
 5/7 wildcatgirl ***** válasza:
lehet már nem aktuális ..de az efassor-t lehet vízzel is keverni mmert reagál rá..most jártam utána
2011. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Delilah24 válasza:

Szia!

Nekem is ajánlották vízzel és a oxival is. Még most fogom kipróbálni. Annyit mondtak, hogy vízzel kisebb a hatása. Radíroz inkább. Majd meglátom. Én vörösből szeretnék, barnát majd, de nem drasztikusan. Elég nekem fokozatos barnulás, illetve ha látszik benne egy kicsit a vörös, nekem nem gond. Szeretem a hajszín, csak nagyon sokat mosom a hajam és gyorsan kopik. Ezért akarok barnát.

2011. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Delilah24 válasza:

Sziasztok!

Kipróbáltam a vizes megoldással (nem is az oxisat!).

Ha otthon használjátok, az első használat előtt csináljatok allergiatesztet.

Nekem teljesen sebes lett tőle a fejbőröm, és iszonyatosan viszkedett. Én magamnak csináltam,nem tudtam csak a hajra kenni, mint ahogy azt írta, így egy kicsi a fejbőrt is érte. Nálam ilyen hatást váltott ki. Amúgy nem rossz, radírként is észrevettem a változást. Ha biztosra akartok menni, akkor fodrásszal csináltassátok!

2011. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!