Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem a Tony&Guy-h...

Ajánlanátok nekem a Tony&Guy-hoz hasnló hajtömegemelő hajhabot?

Figyelt kérdés
Az lenne a fontos hogy olcsó legyen. Ugyanis a Tony&Guy-os 2990 ft és mivel tanulok és nem dolgozok nem tudom rendszeresen megvenni ha elfogy. Nektek még milyen hajtömegemlő vált be? (Azt is írjátok légyszi hogy hol lehet beszerezni.)
2010. nov. 29. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én INDOLA Innova gélkrémjét mondtam volna, de az is 2500 ft.

Most akarom kipróbálni én is a Syossnak van egy hajdúsító, formázó gélje, ami pumpás, de nem mindenhol lehet kapni. A Tesco és nagyobb választékú DM-ekben igen.

Illetve az Indolának vannak ilyen termékei, ezek olcsóbbak,ezt fodrászboltokban lehet keresni.Illetve elmennék egy fodrászboltba is,ott tuti vannak olcsóbban ilyen dolgok.

2010. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ (:
2010. nov. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!