Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korotoktól használto...

Hány éves korotoktól használtok ránctalanítót?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
16
2010. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert aztán 16 évesen sok szükség van rá. -.-"
2010. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25 felett szokták javasolni, de akkor is csak olyat szoktak ami fiatal bőrre való. én 23 éves vagyok de már vannak apróbb ráncaim szarkalábaim..én az ilcsi termékeket javaslom...30 felett meg majd ráér komolyabb ránctalanítót használni...
2010. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 26 éves koromtól használok,de csak szemránckrémet.
2010. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 évesen?:O én most leszek annyi de egy darab ráncom sincs egyáltalán mert nem cigizek meg stb de az való igaz hogy keveset alszok és egészségtelenül élek, még sincsenek ráncaim. Szolizni se szolizok, alapozót is csak akkor használok ha kijön rajtam valami ami nem múlik el egyhamar és piros lesz ott az arcom
2010. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak hidratálókrémet használok,remélem nem is lesz még szükségem ránctalanítóra egy jó darabig.

21/L

2010. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát még nem hazsnálok,bár még fölösleges.XD 12/L
2010. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!