Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 napja vásárolt Remington...

4 napja vásárolt Remington hajsütővasat ki lehet cseréltetni ugyanilyen márkájú és árú, de vékonyabb hajsütővasra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok..Természetesen a csomagolás már bontott, kipróbáltam, a világon semmi baja, egy karcolás sincs rajta..Viszont az elért eredmény nem a legjobb. illetve nem gondoltam, hogy ilyen vastag, túl laza hullámokat fog csinálni. Számla és jótállás megvan. MIt lehet tenni ilyen helyzetben?
2010. nov. 30. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen 3 nap visszafizetési garancia van..De van 3 hónapos garancia,ha hibás,vagy nem vagy elégedett a termékkel.Igaz a pénzvisszafizetésről már elestél,és te nem is ezt akarod,így nyugodtan menj vissza,és cseréltesd ki..Mond azt,hogy nem vagy elégedett,mert nem a megfelelően működik..(improvizálj..) nyugodtan jelezd,hogy a vékonyabb terméket szeretnéd helyette.De ha drágább akkor a különbözetet kifizeted.Szerintem nem lesz gond,csak a csomagolás is legyen elfogadható..De azt tudnod kell,hogyha a dobozát széttépted akkor nem kötelesek kicserélni..(benne van a garanciában is ha jól emlékszem,hogy a csomagolásnak is eredeti állapotban kell lennie,,,ezért is nem árt ha szépen csomagoljuk ki a terméket..)
2010. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen hajsütőt vettél, milyen hosszú a hajad?
2010. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Szerencsére a csomagolás ép, úgyhogy valószínűleg a napokban bepróbálkozom..


Remington CL 151-et vettem,'pro soft curls', asszem 38 mm átmérőjű. Kb mellig ér a hajam, alapból enyhén hullámos-bolyhos, és iszonyatosan dús..Szóval nem egyszerű kezelni. Most vagy én vagyok nagyon béne, vagy ezzel tényleg csak enyhébb hullámokat lehet gyártani..De komolyan mondom ennél még akkor is jobban sikerül a hajam, ha vizesen hagyom és elfekszem..

2010. nov. 30. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig ha olyan hosszú a hajad,akkor a 38 mm az kicsi, szval azzal szorosabb hullámokat kéne csinálnia.. :S

én hajvasalóval szoktam csinálni elég szoros hullámokat csinál, youtube-on van 1 csomó féle technika ,hogy hogy leeht vele megcsinálni :)

2010. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nah, közben megoldódott a probléma:) Visszavittem, és kicserélték. Illetve visszaadták a pénzt, és vettem belőle egy vékonyabb, 19 mm-s változatot, ami máris belopta magát a szívembe:D Egyébként nekem is van Remintgon s1051-em(egyenesít és göndörít), nagyon szép loknikat csinál, de egyáltalán nem tartós, hiába fújom tele lakkal a fejem:( Mondjuk lehet, h nem csináltam elég magas fokozaton(aaszem 180-190-el próbálkoztam), és emiatt nem maradt meg benne. Pedig az én hajam alapból tényleg hullámos, tehát nem is az a gond vele, hogy szögenyenes, és a legenyhébb hullámot is kirúgja magából.A fodrászom mondta, hogy hajsütővassal jóval tartósabb eredményt lehet elérni, mint hajvasalókkal történő göndörítéssel..Remélem, igaza lesz. Egyébként köszi a válaszokat:)
2010. dec. 3. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!