Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen márkájú hajsütővasat...

Milyen márkájú hajsütővasat vegyen anyu?

Figyelt kérdés
Én a Remingtont ajánlottam, csak az a baj, hogy ott a legkisebb átmérőjűjű is 19 mm - es, neki pedig kb. olyan kellene, amit már több, mint tíz éve használ (vmilyen noname orosz fajta xD) kb. 12 mm - es. Milyen márkájú hajsütővas létezik ilyesmi paraméterekkel? Ja és vmi Remingtonhoz hasonló minőségire gondolunk. :D
2011. aug. 12. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
csakis Braun-t
2011. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Braun hajsütővasak, szárítók, simítók nem a legjobbak. A legjobb a Remington, Babyliss, Gamma. Eddigi tapasztalatok és fodrászok beszámolói alapján.

Remingtonban tényleg 19mm-es a legkisebb.

Babylissben is csak ezt találtam, az első, a kúp alakú. Már 13mm-es is van benne.

[link]


Viszont ezt az oldalt nézd meg, itt még 11mm-eset is találtam Gammaban. Nem volt kedvem végigfutni az egészet, itt biztos találsz olyat, ami anyukádnak kell.

2011. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a segítséget! :)
2011. aug. 12. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Jajj, bocs. Írom, hogy melyik oldalt nézd meg, de belinkelni meg elfelejtem. :)))))

2011. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!