Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vol-e már valakinek olyan...

Vol-e már valakinek olyan pattanástól való heg ami elmúlt? és ha igen akkor mit használt rá?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Az atól függ hogy kinyomtad e.Mert ha igen akkor nem tudok segiteni mert én sosem szoktam inkább megvárom míg magátol elmulik vagy kozmetikushoz megyek.Hát én mindig használok,tonikot,arckrémet,hetente bőrradir.
2009. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
neogranormon talán segít!:)
2009. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kinyomtam... és elég sok heg van...
2009. jan. 16. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
nekem 1 (jooo) ido utan elmultak maguktol. vegulis a bor regeneralodik (halistennek:)
2009. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
neked mennyire volt olyan a bőrőd?
2009. jan. 17. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:

contractubex

próbáld ki ezt a krémet.

2009. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bocs, lemaradt

contractubex

A Contractubex gyulladásgátló hatást fejt ki, fellazítja és elsimítja a burjánzó hegszövetet, amelyek mûtét, amputáció, égési sérülés vagy baleset után keletkeznek


Továbbá kontraktúrák, például Dupuytren-kontraktúra és traumás ínkontraktúrák; zsugorodott hegek (hegkontraktúrák) kezelésére szolgáló készítmény.

2009. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!