Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt /nők/már véglege lézeres...

Volt /nők/már véglege lézeres szőrtelenítés arcon köztetek valakinek? Mi a véleményetek róla tényleg végleges? Tapasztalatok hol érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a kozmetikában azt hallottam, hogy egy 3-4 év után újra el kezd nőni!Ugyhogy nem örökéletre szól!


21L

2011. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
végleges szőrtelenítés nem létezik... :)
2011. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak fura az egész,mert úgy hirdetik:(
2011. okt. 14. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Én három évig jártam kezelésre. Jelentősen csökkent a szőr, de azért nem múlt el teljesen. Én azt mondom, hogy érdemes csinálni, ha téged nagyon zavar, de ne valami idióta kozmetikába menj, hanem kozmetológus szakorvoshoz.

Én ide jártam, igaz nem olcsó, de nagyon szuper:

www.boror.hu

A doki is nagyon aranyos.

24/N

2011. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Most keresek szakorvost én is, ugyanis nekem is túl sok a szőr az arcomon! Pontosabban a homlokomon, ugyanis a szemöldökömig lenől a haj! Úgy nézek ki, mint a majom, ha hátrahúzom a fufrumat! Szeretnék végre egyszer normális síma, magas, hajtalan-szőrtelen homlokot és hosszú fufrut, amit hátra köthetek! A családban senkinél sincs ez, csak nekem túl hajas! Amúgy a homlokcsontom magas és arányos, a formája szép, mint a szüleimé.
2011. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Még az előző vagyok. Ha van valakinek tapasztalata, írja meg! Több klinikát is felkerestem, az árak változóak, mindenhol sokat ígérnek, de az nem biztos, hogy jó is! Nekem tényleg 4-6 alkalmas végleges szőrtelenítés kellene, nem akarok évekig kezelésekre járni emiatt!
2011. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
7 évig jártam kezelésekre,kipróbáltam az összes létező gépet és módszert ahogyan csinálják,de nem ért semmit.Persze mindenhol biztattak,hogy na majd itt tuti lesz a dolog.Még külföldön is próbáltam,de ugyanolyan szőrös vagyok mint 7 éve.Szerintem az egész egy nagy átverés.Kevés kivételtöl eltekintve én még nem hallottam,hogy bárkinek is VÉGLEG elmúlt volna.Bár én azzal is boldog lennék,ha legalább gyengült volna.De még ezt sem mondhatom el.Ha ezt a pénzt másra költöm,jobban jártam volna.Ellenben használok egy krémet,a házidokim írta fel,ez ideiglenesen lelassitja a szőrnövést.Ameddig kenem,addig nem nő,vagyis sokkal lasabban,igy ettől nem vagyok folyton borostás.Vaniqua a neve,nem tudom otthon lehet-e kapni.Nagyon drága,de elég 2hónapig és legalább nőnek érzem magam.Ennek a krémnek a gyártója nem kábít,világosan leírja,hogy ameddig kened,addig szőrtelen vagy,aztán vissza minden a régibe.
2011. nov. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál!Így legalább tisztán látok.Most utána nézek a krémnek.Még egyszer köszönöm!
2011. nov. 8. 06:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyi pontosan az a krem? Intim helyen is lehet alkalmazni?
2012. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha meg aktualis a kerdese az elozo kerdezonek,(bar eltelt mar par honap azota,bocs nem jartam itt egy ideje),helyesbitenek,nem 2honapig eleg a krem,hanem 5honapig.(ha az alladon hasznalod)En nem otthon elek,igy nem tudom lehet-e otthon kapni,de egy borgyogyasz azt mondta tavaly,hogy nemsokara forgalomba kerul.Ha az itteni arat atszamitom forintra 24 ezer ft.Gondolom ez olcsobb lesz otthon.De hatarozottan megeri egy 1 villanofenyes vagy lezeres kezelessel kombinalva.(Nem 10-el!!!!!!)A hasznalati utasitas szerint csak arcon lehet hasznalni.
2012. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!