Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok hajhullás...

Mit ajánlotok hajhullás ellen? Az enyém nagyon elkezdett hullni, s teljesen bepánikoltam.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hullik. Én Bánfi hajszeszt kezdtem el használni. Állítólag jó. Majd kiderül:)

Mennyire hullik? Mindenhol hullik, vagy csak a fejtetődön látszik, hogy ritkul?

Napi 100 szál még normális, afölött kóros amúgy.

2010. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel küzdök,nekem a szesz se segít túlzottan.Igaz én leégethettem a hajam szőkítő festékkel.. :s

amúgy legegyszerűbb ha elmész bőrgyógyászhoz és elmondod mi van,ő kiír valami gyógyszertári dolgot,ami nagyobb eséllyel hat,mint az amit itt írunk Neked és még olcsóbban is kijöhetsz. :)

18L

2010. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is irtóra hullott a hajam, nagyon megijedtem. Első körben a dm-es hajápoló vitamint keztem el használni, gondoltam nem árthat, ha nem segít majd elmegyek dokihoz. Szerencsére teljesen rendbejött, vitaminhiány lehetett a baj. Viszont ne hanyagold el, mert akár egy betegségre utalhat ha nem múlik el!
2010. dec. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hajmosás után erős csalánteával kell kiöblíteni, pár alkalom után megállítja, vagyis nekem bejött
2010. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak mostanság kezdett el hullni, akkor nyugi. Ősz közepén amikor már jön a rossz idő természetes, hogy hull a hajad :)
2010. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan szer van, ami csökkenti vagy megállítja a hajhullást. Fentebb is olvasható egy-kettő. Haj azonban csak abból lesz, amit megeszik az ember. A kihullott hajszálról írok most. A hajhagyma ugyanis még évekig él a fejbőrben. Az újraaktiválásához, azonban nem elegendőek az említett kozmetikumok. Viviscal tablettát ajánlok, hiszen azt erre találták ki.

Ugyanakkor - ha ez a hajhullás már kóros - valóban szükség lehet orvosi vizsgálatra, hiszen pl. egy gyulladásos góc okozta hajvesztés nem áll meg, csak a kiváltó ok megszüntetésével.

Üdv, HajDoktor

2010. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vérvétel,lehet valami gyulladás van a szervezetedbe,vagy vashiány!!!vagy csak az időjárás,attól is szokott hullani!!napi 50-100 szál a normális!!felette már kóros!!
2010. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szmáold meg, hogy hány szál hullik ki egy nap (olyankor, amikor nem mosol hajat). Ha több mint 100, akkor menj el a körzeti orvosodhoz, és kérj beutalót a bőrgyógyászatra :) Én is voltam, a legelején 2 hétig kellett panthenolt szednem, kiírt nekem egy mentolos hajszeszt, és azt hiszem havonta kellett bejárnom kyroterápiára (folyékony nitrogént pacsmagol a fejemre-nem fáj, de érdekesen puffog, ahogy hirtelen elpárolog :D) Kb. 3-4 hónapig jártam hozzá, és meg is lett az eredménye, azóta semmi problémám nincs a hajammal :)
2010. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!