Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen spray-vel tudnám így...

Milyen spray-vel tudnám így megcsinálni a hajam? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ha nem spray-vel akkor hogyan tudnám így megcsinálni?


2010. dec. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint hogy úgy nézz ki, mint aki most kelt ki az ágyból és elfelejtett megfésülködni? Az azzal a bizonyos "spary-vel" tudod elérni, amit úgy hívnak, hogy hajlakk.. felemeled picit a hajad és aláfújsz.
2010. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen. :D köszi:)
2010. dec. 2. 20:42
 3/5 anonim válasza:

én inkább hajtőelemelő habot ajánlanék, a hajlakk ugyan fixál, de a legtöbbtől nagyon rossz lesz a haj tapintása, állaga.


[link]


nem a legolcsóbb de nagyon jó termék, nekem bevált.

2010. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az hogy göndör hajam van és vasalás után kéne, ezt meg törülköző száraz hajra kell. :/
2010. dec. 2. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eszembe jutott még egy ötlet. Vegyél wax-ot (pl a swarzkopf is gyárt) tegyél egy kicsit a kezedre, majd túrj bele a hajadba.. Bár mondom ezt hajlakkal is simán meg lehet oldani.
2010. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!