Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebből baj lesz? :O Vélemény?

Ebből baj lesz? :O Vélemény?

Figyelt kérdés
Véletlen félrenyúltam és tusfürdővel mostam hajat. :/ Ebből komolyabb baj is lehet?
2010. dec. 5. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

anyám, gyorsan gyorsan a sürgősségire, de azonnal, még a végén lerohad a hajad!!!

valaki kifejezetten tusfürdővel mos hajat, szóval nem gáz, semmi bajod nem lesz tőle

2010. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, én azzal szoktam néha.
2010. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is néha azzal szoktam, ha épp nincsen itthon sampon... mi baj lehetne belőle?
2010. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kiszárad a haj, stb :/ sose lehet tudni...
2010. dec. 5. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ne parázz,semmi bajod nem lesz.
2010. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj :) én is csináltam már ilyet, átmostam samponnal és azóta se változott semmit a hajam XD
2010. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem lesz semmi baj. Én is egyszer félrenyúltam csak én a balzsamot kaptam el. Mire észrevettem, hogy rosszal mosom, már fél dobozt elhasználtam, mert sehogy sem akart habzani :D
2010. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!