Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mennyire zavar titeket...

Lányok, mennyire zavar titeket egy férfin a pattanások?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi, de nem nagyon zavar.

Egy idegen férfin nincs miért zavarjon, ha meg a barátomról van szó, akkor azért nem fogom kevésbé szeretni, mert vannak pattanásai.

2010. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos eléggé gusztustalan, mármint ha több is van , és még a fehér dzsuva is ott a tetején.
2010. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zavar. Volt olyan barátom, akinek nem lehetett elmulasztani, elfogadtam, de inkább nem adtam puszit az arcára.
2010. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a pasi odafigyel az ápoltságára, ak nem fogja hagyni h az arca tele legyen pattanással.
2010. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen utolsó sztem igazad van. Az én pasimnak is ott fiyelnek az arcán ezek a piros ocsmányságok, de ő mivel elfogadja magát, ezzel a címszóval csesztet engem hogy nekem is el kell és mindig megsértődik rám. Ergo nem tesz semmit hogy eltünjenek, rossz ételek a bőrnek, nincs speckó arcápolás, itt van nálam egy bioptron lámpa az se érdekli, kozmetikus az meg szóba se jöhet..... szóval ja mondhatjuk hogy igénytelen- De ez már engem is minősít..
2010. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az egész arca tele van nagy fehér tetejű pattanásokkal vkinek, az engem taszít... vonzódási értelemben, egyébként nincs semmi bajom vele (sajnos ismerek olyan embert, aki járt bőrgyógyászhoz meg ápolta az arcát rendesen, de egyszerűen nem tudott rajta segíteni).
2010. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én sem vagyok ép egy tökéletes bőrű, de nem igazán mondható azért durvának a bőröm (sőt, igazán szép ahhoz képest amiket láttam néhol). Szóval ha kezeli és amugy sem rettenetes neki csak 1-2 van, attól még ugyanúgy szeretni fogom és nem lesz ezzel bajom.

De a kozmetikusom mesélt már különben durva sztorikat pl.: a srácnak az egész arca totál tele volt és amikor mosolygott már folyt neki a dzsuva. Meg ahogy nyomkodta elment egész a tükörig ami jött ki belőle (1-2 méterre kb.).

2010. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!