Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ez? Fenekemen...

Mitől lehet ez? Fenekemen pattanások vannak. Nagyon zavar és nem is nagyon merek párommal világosba szeretkezni! És nem ezek az apró pici feketék, hanem begyulladt piros pattanások!

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez van, és én se tudom, hogy mitől...:/

19/L

2009. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én se...jaa 19/L
2009. júl. 28. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Dolgoznak a hormonok, egyhe fertőtlenítő hatású szerrel kezeljétek. pl pasitok arcszesze. Szépen leszárad és újult erővel visszabújhattok a pasitok karjaiba őnbizalomdúsan!
2009. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilcsi fekete szappan,+ bőrradír.
2009. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

anyu azt mondta azért vannak mert nem szellőzik ott..tehát nadrágban vagyunk vagy valami..

azt mondta h hintőporozzam

2009. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 timido ***** válasza:
100%
Nekem is pont ez van, és én is megfigyeltem, hogy ha szépen szellőzik, akkor teljesen elmúlik! de ha már egy passzos gatyában vagyok, és nem szellőzik, akkor másnapra előjönnek ezek a pattanás szerű nem tudom mik. Útálom! Próbálj szellőző gatyákat, ruhákat hordani, meg próbáld ki ezeket, amiket még az előttem szólók írtak, azt hiszem, én is kipróbálom majd! :)
2009. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! HÁt nagy bajom hogy imádom a szűk nacikat:D
2009. júl. 29. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!