Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Nagyon mérges...

Mit csináljak? Nagyon mérges lettem. De nemis tudom hogyan beállítani. : S

Figyelt kérdés

sziasztok.az a helyzet hogy pont hajvasalás közepén jártam amikor jöttek a hajvasalóért (nem az enyém csak kölcsön kértem és úgy volt h egy hónapig nálam marad ehez képpest egynapot volt nálam). amúgy fenékig érő hosszú barna hajam van és hullámos.nem látok semmi tartását ezen kívül mindig csak kibontom amit már unok..összefogva is egy sz_ar.

ha pl kimosom és beszárítom akkor reggelre is úgy fog maradni?vagy lécci adjatok már göndöres hajra való frizurákat ötleteket tupírfomákat linkeket képeket.nagyon ideges vagyok most . :(((((

hajvasalót nem tudok venni mert az én hajamnak nemjó egy sz_ar márka és drágára nincsen pénzem de jól is szeretnék kinézni :(

lécci

14/L


2010. dec. 7. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:

ja és az unokatesóm fiú aki hót csuda és vasalja azt a hülye haját..nemtudom a fiúk minek vasalják..de nem szólok bele ez jogos h jött érte mert az övéé..

ja éés ami kimaradt.


MELYK AZ A HAJVASALÓ AMI OLCSÓ ÉS JÓ?

2010. dec. 7. 16:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a REMINGTON hajvasalók nem rosszak, és 6 000ft körül már lehet kapni, elég jókat :)

Nekem is remington van, két éve volt 10 000, keresztszüleimtől kaptam.

2010. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legyen kiengedve és elöl csatolj fel egy kicsit azt tupírozd meg és csatold fel, biztos jól nézne ki :) gondolom tudod h kell.. :]
2010. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első: énis most remington hajvasalókat néztem.. :D

köszönöm a válaszodat aranyos vagy ♥

második: jaja tudom hogy kell :P kösziszépen neked is ♥


várom még a válaszokat :PPP

2010. dec. 7. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:

először is nyugi:)én a remingtont ajánlom,az jó és nem drága,viszont úgyis mindjárt karácsony akkor kérhetsz drágábbat is (pl. philipset)


(mellesleg göndör hajon a körkefe is tud segíteni egy KICSIT)

2010. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fenékig érőről vágasd le mell alá érőre szerintem:) azt sokkal könnyebb kezelni, és mindenhogy jól néz ki:D
2010. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!