Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám így beállítani a...

Hogy tudnám így beállítani a hajamat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

nekem is van ilyen hosszú de nekem így áll: [link] :/


2011. júl. 14. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
hát,az alapján amit küldtél hogy szeretnéd,de amúgy áll akkor kevés hajad van ehhez a frizuhoz:/
2011. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azért gwyneth nél több hajam van. [link] lb így néz ki, a színe is ilyen
2011. júl. 14. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
rossz a hajad vágása. ha teljesen úgy áll mint a 2. képen akkor a hajad simán egyenes, nem tudod így megcsinálni
2011. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs formára vágva a hajam ha erre gondolsz :D... derékig ér,nyíl egyenes és a fejemre tapad :/... középen szoktam elválasztani.Kiritkítva sincsen
2011. júl. 14. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:
na látod ez a probléma. a hajad síkegyenes és ha megnézed az 1. képed látod hogy az tutira nem az.:)
2011. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát... szerintem de :D...
2011. júl. 14. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.:D

nézd meg. az 1 képen közvetlen a fejénél amik elállnak mik azok? rövid tincsek.azok nélkül nem tudod olyanra csinálni. és azok neked nincsenek mert nincs úgy vágva a hajad. (te mondtad)

2011. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lopeznek az első képen póthaj van dugdosva a saját haja alá,attól olyan puffos.
2011. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jóó :D de azt itthon is megtudom csinálni :D van hogy mikor már zavar elöl is túl hosszú a hajam akkor 1-1 tincset mind két oldalon megritkítok :D szal akár letudnám vágni ilyenre ...jó lehet hogy a végeredményben nem lenne köszönet :D..de na

am engem inkább az érdekelne hogy mivel lehet elérni azt hogy ilyen "nagy"legyen? nem lelapult..Hajlakk vagy vmit be kell rakni a haj alá? vagy tupír v mi? nem hiszem h J.Lo nak alapból ekkora :S

itt pl neki is lapos [link]

[link]

2011. júl. 14. 13:25
 10/10 anonim válasza:
Elől vágass le egy tincset rövidebbre. Hajvasalóval kicsit tekerd hátra és kifelé. Hajvasalás előtt pedig kicsit tupírozd fel.
2011. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!