Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok és csak a férfi...

Lány vagyok és csak a férfi old spice stift véd meg az izzadság szagtól, ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
egyik női dezodor sem vált így be
2010. dec. 8. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz, csak arra figyelj, hogy az illatát ne lehessen érezni, ..erősen izzadtál? és használ?
2010. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Boltban dolgozom és ezáltal rengeteg cipekedek és rohangálok. Vettem Én már gyógynövényes dezodortól kezdve 1200 ft-os os kristálydezodort és rexonát meg lady spid sticket is, de egyik sem használt. Utána kíváncsiságból kipróbáltam barátom old spice-t és a napot végigdolgozhatom, semmi szagom nincs csak a dezodor illata... szerintem mások azért nem érzik, mert női parfümöt használok, aminek erősebb az illata és kompenzálja:)
2010. dec. 8. 15:23
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
köszi, első vok, és foltok vannak?
2010. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz:) inkább, minthogy izzadt és büdös legyél
2010. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
semmi folt meg semmi... nem tudom, de nagyon jó! Én azt nem értem, hogy nőknek miért nem tudnak hasonló dezodort gyártani.
2010. dec. 8. 15:44
 6/17 anonim válasza:
100%

gyógyszertárban kapható készítmény :Solutio Antisudorica ez egy folyadék,vattapamacsra kell önteni picit.(kb 350ft)!!!

reggel szoktam bekenni magam vele és ha nem használok dezodort estére sem lesz semmi "szag",sőt a ruhám sem lesz izzadságfoltos!!! ajánlom mindenkinek,mert olcsó!!lábizzadásra is jó

2010. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
jha és azt elfelejtettem még megírni,hogy epilálás után ne használd várj egy napot,mert csípni fog
2010. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem para. Amúgy a vichyt próbáltad már? Vagy gyógyszertári készítményeket?
2010. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam... A vichy biztos, hogy jó?
2010. dec. 8. 18:41
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, én is izzadtság szag gondokkal küzdök, és gondolkodtam, kipróbáljam e a ffi dezodort. (mert azoknak amúgyis mindig hosszan tart az illata ellentétben a nőivel), hátha a hatásuk is jobb. Úgyhogy köszi, én is kipróbálom :)
2010. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!