Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám felrakni a...

Hogyan tudnám felrakni a póthajat?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még ilyen póthajam és ma vettem de nem tudom hogyan kell felrakni? hasonló vége van mint a fésűnek de nem áll meg a hajamba...vagy vennem kellett vna még hozzá vmit?
2010. dec. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
rágóval próbáldmeg
2010. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez csatos pothaj nem? :))
2010. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De igazad van! köszi már rájöttem:D:D
2010. dec. 8. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy OFF, de hol vetted? :))
2010. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nincsmit :)) amugy mesélj róla milyen? nagyon el tér a te hajszinedtől? meg vagy vele elégedve? mert énis be szeretnék eggyet szerelni majd :D
2010. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem nem tér el a hajszínemtől mert fekete a hajam és teljesen úgy néz ki mintha saját lenne!Egyetlen bajom van vele hogy hamar összekócosodik és nehéz kifésülni. Ezen az egy bökkenőn kívül teljesen jó!:D
2010. dec. 21. 20:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként fodrász kellékesnél lehet kapni mindenféle színbe de be is lehet festeni ami olyan....ezt meg kell kérdezni!
2010. dec. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!