Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos pothajat othon...

Keratinos pothajat othon magunkban le lehet szedni?

Figyelt kérdés
A segitseg most nagyon jol jonne nincs penzem fodraszhoz es szeretnem tudni , hogy ha van valami megoldas ebben a kerdesben .
2011. okt. 19. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

le....vehetsz leoldoszert...bár az 3ezer ft környékén van és nagyon káros a hajra....vagy....bekened minden olyan dologgal, ami megpuhitja....és szétszeded...az ecet pl remekül oldja a keratint:)

23L

2011. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én most szedtem le itthon, magamnak. 1600 Ft-ért volt a fodrászcikkesben Keratinoldó. Egy sima fogó kell hozzá (nem szükséges a több ezer ft-os ehhez készült fogó). A fogóval kicsit összecsippented, megtörögeted rajta a keratint, majd az oldószerből teszel rá. Pár másodperc után pedig simán le tudod húzni a tincset. Max ha nem jön egyből, a fotóval még kicsit tudod feszegetni. De ne tépd, nehogy a saját hajad is kijöjjön vele. Remélem tudtam segíteni! :)
2011. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

*fogóval (nem fotóval, csak elírtam.) :)

27/L.

2011. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!