Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek 13 éves lánynak...

Szerintetek 13 éves lánynak sok egy fül és egy köldök piercing?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Mi az a fülpiercing mi számít annak nálad?

Am nem sok. A te korodban már javában váltogattam az ékszereimet.

18/F

2010. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
IGEN!!! pláne a köldök, nem mellesleg szülői bele egyezés kell hozzá! gyerek vagy még egy köldökpiercinghez. nekem 18éves koromban lett meg!
2010. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

a fülpiercing amit a porca szúrnak, szerintem az elmegy de köldökbe minek?

várj még vele, lehet, hogy középiskolába meg ki kell venned, fél évért meg ne szurasd magad

Beszélek ÉN aki szintén (vagyis én 14 évesen) kiszuratta magát : D én a szám alatt, de suliba nem lehetett és így meguntam a ki be rakosgatást, szerintem ne csináltass a köldöködbe : /

2010. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

egy 13éves kisgyerek még ne szexizzen... úgyse mutogatod senkinek a hasad (remélem)

fül meg senkit se érdekel, bár szvsz idióta dolog tűpárnának használni a füled

2010. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Öt év múlva nem lesz sok. :)
2010. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen az, én is akartam piercing-et 13 évesen, kettőt is, és most örülök, hogy nem csináltattam meg.

15/l

2010. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A fül az oké, de a köldökkel még várj pár évet.
2010. dec. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 karsabf válasza:
Szerintem a fülben még nem gáz,persze csak ha nem vmi fültágítóra gondolsz,de a köldök piercing az teljesen felesleges 13 évesen...
2010. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen,még várj vele, főleg a köldök piercinggel, én is akartam, bár 15 évesen, de szerencsére mégsem csináltattam, most már bánnám, hogy össze vagyok szurkálva. Kibírsz még pár évet, és ha azután is akarod, akkor meg nem fogod megbánni pár év múlva. :)
2010. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! a fülembe már 12 évesen megcsináltattam (fentre a porcba) de nem volt túl jó ötlet mert majdnem fél évig tartott hogy begyógyuljon. folyamatosan kenegetni kellett fertőtlenítőkkel és Tetránnal de már nem fogom kivenni.

A köldökpiercinget már kb. fél éve megcsináltattam de elég értelmetlen mert nem járok strandra és nem hordok rövid felsőket úgyhogy csak én látom de 4,5 hét alatt meggyógyult.

2010. dec. 27. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!