Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 leszek 2 hónap múlva,...

15 leszek 2 hónap múlva, festett haj, tetovált szemöldök, köldök piercing. Ez sok?

Figyelt kérdés
Véleményeket.
2009. jan. 2. 13:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
Csöppet sem angyalom, mindenki így néz ki ebben a korban! Vagy mégsem?!
2009. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Szerintem ez attól(is)függ,hogy milyen a környzeted...!

Nekem 15 éves koromban volt köldök,utána pedig orr píercingem(a köldököt ki kellett venni:(,festett hajam volt,uh szerintem nem sok,pláne ebben a mai világban...:!:S

De amúgy megkérdezhetem,hogy miért merült fel benned az,hogy ezt megkérdezd?

Írj!

BÚÉK!

2009. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló:A szemöldökről nem szóltam...Az lehet,hogy már egy kicsit sok,de végül is Te döntöd el,hogy hogyan nézel ki...!
2009. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
hogy mondjam..családomban semmilyen probléma nincsen,igaz fiatal szüleim vannak . (30 anyum; 33 apum ) és azért kérdeztem meg mert korom belieknek több van. nekem ez eddig teljesen elég.
2009. jan. 2. 13:43
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok. Bár Én 18éves vagyok. 15éves koromban nem csináltam semmi ilyesmit, mint Te :P 17évesen lett köldökpiercingem, szülinapomra kaptam ;), ha gáz volt a szemöldököd, de nagyon, (amit nem nagyon képzelek el 15évesen), akkor a tetovált szemöldök elnézve. A festett hajat viszont semmiképpen nem tudom elnézni :P De Te tudod, biztos szép vagy így. Csak szerintem 15évesen koraik voltak ezek. De mondom, ha Te így jol érzed magad... : )


Nani

2009. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
71%
Anyádhoz képest nem sok ő ilyenkor szült téged.Pontozzanak le nyudodtan.Anyukád valószínű egy qurva volt ha 15 évesen szült ,nem ismerem a körülményeket de valószínű ő is olyan volt mint te.Azt csinálsz amit akarsz szerintem sok de ez szubjektív vélemény.Valaki azt fogja mondani hogy jó ez így.Csinálj mindent úgy ahogy te jónak látod.ja és 13 éves vagyok.
2009. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos, hogy qrva volt, és elég illetlenség ezt mondani... Lehet, h nem volt más választása... Egyébként, ezt Én sem gondoltam végig, hogy hány éves lehetett az Anyuja, hiszen nem a családjáról van szó, hanem Róla, hogy gáz-e így... Persze a háttér is számít...


Nani

2009. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyáltalán nem sok, nekem is volt piercingem, és festett hajam 15 évesen.

A szemöldöktetoválást azért gondold át még egyszer. Szerintem sokkal szebb az eredeti szemöldök, na meg a tetovált örökre úgy marad....

2009. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

nem tudsz számolni kicsirigóó:) 16 volt anyum..

nem nem volt qrva már boocs...:S ha megengedi,megengedi, ez van. azért nem írok csúnyább véleményt mert tulajdonképpen én írtam ki a kérdést és elkell viselnem negatív véleményeket is. :)

2009. jan. 2. 14:13
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Festett haj: ok, a korodbeliek is csinálják

Piercing: korainak tartom, de sokan csinálják

Tetoválás: mi az istenek ilyen korán?


17 éves vagyok, sáv melír van a hajamban, nincs tetkóm, se piercingem, csak egy fülbevaló a porcban.

De ezt te érzed.. Ha jó ilyennek, hát legyél...

2009. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!