Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ilyen zsíros a bőröm?

Mitől ilyen zsíros a bőröm?

Figyelt kérdés

bocs,hogy ebbe a kategoriába irok,de már jó pár éve tele vagyok pattanásokkal,és már nagyon unom,és leviszi az önbecslésemet

szoval mondanátok gyorsan pár ötletet??

kösz elöre

21f


2010. dec. 8. 21:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz sztem ő majd fog ajánlani kencéket meg mindent meg kifogja őket nyomogatni.
2010. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan pontozzatok le, de a kozmetikus nekem csak még jobban elb*szta, összesen annyit változtatott rajta, hogy k*rvára fájt is az egész pofám.
2010. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

az első tényleg egy segg

vagy két éve voltam börgyogyásznál és felirt egy krémet amit szedtem kb félévig és akkor eléggé elmultak,de aztan abbahagytam és ujra elöjöttek,mitől lehetne végleg megszüntetni,az orvos azt is mondta,hogy hormonzavar,de mikor volt barátnöm másfél évig akkor rendszeresen szeretkeztem de az sem volt jó hatással a börömre

kösz a választ

2010. dec. 8. 21:42
 4/17 anonim ***** válasza:
itt van a kutya elásva. Azt a krémet kenni kellett volna, nem enni :)
2010. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

bocs de a tapló elsöt már kitörölték

utolsó te mit ajánlanál?neked mi segitett?

2010. dec. 8. 21:44
 6/17 A kérdező kommentje:
ugyértem használtam a krémet :P
2010. dec. 8. 21:45
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el bőrgyógyászhoz!

Használtál /használsz valamilyen pattanástalanítót?

2010. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

helo :)

használtam párat,pl garnier pure t,de már vagy két éve semmit,utobbi időben arcszesszel kenegettem amikor eszembe jutott,kb naponta 10-15x,az eleinte segitett,de már nem,a pattanás elleni krémeket is mikor használtam elsö 1-2 hétben eltüntették nagyából és aztán újra elöjottek

2010. dec. 8. 21:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztálytársam, akinek a mai napig pattanásos a bőre. /most 25 éves/

Sajnos genetikai, nem "gyógyítható" :(

remélem Nálad ez nem áll fent. De minél előbb menj el dokihoz. Lehet, hogy ciki, de sokkal kellemetlenebb lesz később, amikor csajoznál és nem jön össze

2010. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

hát nekem nem hinnem,hogy genetikai,mert egyegyszer eltünnek,és aztán újra elöjönnek,csak arra nem jövök rá,hogy mi az oka,most is pl van vagy 6-7 és így semmi kedvem lemenni bulizni,pedig egyetemen vagyok és ma bulinap :(

még azt szeretném kérdezni,hogy nyomogassam ki őket vagy sem?

2010. dec. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!