Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elvileg borotválkozni csak a...

Kovács Pál kérdése:

Elvileg borotválkozni csak a szőrnövekedés irányában lehet. Azonkívül, hogy nem okoz szőrbenövést, még mi támasztja ezt alá?

Figyelt kérdés
Az ellenkezőjére az az indokom, hogy ha a növekedéssel ellentétes irányban húzzuk a borotvát, akkor ez olyan, mint amikor a meghajlított fába vágjuk a baltát, elvben hatékonyabban vágja el. Vagy nem így van?
2010. dec. 9. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem ez teljesen egyedi elbírálás alá kell, hogy essen. Én ha a növekedés irányába húzom a borotvát, akkor borostás maradok, ha sikerül mégis rendesen leszednem, akkor meg ugyanúgy benő. Ellentétes irányban is benő, de legalább nem maradok borostás.
2010. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
100%
Soha nem figyelem, hogy borotválkozok, mindig úgy csinálom, ahogy kézre esik.
2010. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy kicsit ferden huzd a beretvät, tehät ne ellentetesen, nem is iränyban, hanem egy kicsit oldalrol - ugye ez eszedbe se jutott? :)
2010. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előttem szólónak:

Kipróbálom amit mondasz, mert már tököm tele van a szőrbenövéssel. (Nem képletesen értem...)

2010. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja ferdén keresztbe sokszor, aztán a leges legvégén ujra habbal zselével mehet ellentétesen is hátha maradt tulélő, de probald huzni a bört
2011. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!