Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy borotválkozni szeretnék?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és már eléggé látszik a bajszom. Egyszer már mondtam, de arra az lett a válasz, hogy még fölösleges. Mostmár engem is kezd zavarni. A szüleimnél eléggé tabu téma szinte minden ilyesmi. Tudom, magam is megcsinálhatnám, de előbb utóbb feltünne nekik. Ötlet?
2011. aug. 21. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
jézusom, 18 éves felnőtt férfi vagy! miért kéne engedély kérned a szüleidtől?! főleg egy ilyen pitiáner dologban, mint a borotválkozás.. azt csinálsz magaddal, amit akarsz. ha nem tetszik a szakállad, akkor vágd le! nem vagy óvodás.
2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik mondani semmit, borotválkozzál. Mert miért baj, ha feltűnik neki, hogy a gyerekük nem azzal az írtó ciki bajusszal járkál...?
2011. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, hogy nem lehet ilyenekről beszélni a szüleiddel... Attól, h nem beszélnek róla, még van. Szerintem menj el a boltba, vegyél egy borotvát és hajrá... Otthon mondd, hogy az a te borotvád, és hagyják békén.
2011. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A te külsőd, a te arcod, a te arcszőrzeted, nehogy már ők akarják megmondani hogy borotválkozhatsz e! 18 éves vagy, legyél önálló, döntsd el te hogy szeretnél kinézni! Ha kell akkor kérj meg egy másik férfirokont vagy havert hogy mutassa meg hogy kell borotválkozni.


Amúgy meg bocs de ritka rossz szüleid lehetnek ha már a borotválkozás is tabutéma nálatok! A szex meg egyebek még hagyján de hogy a borotválkozás...

2011. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18 éves felnőtt férfi? :) Ez csak nekem ellentmondásos? :D


Egyébként előbb utóbb feltűnik nekik, de nem hiszem, hogy szóvá fogják tenni. Ha zavar, hogy meglátják, akkor akkor borotválkozz, amikor nem zavarnak meg, nem látják. :)

Egyébként öcsém is ilyen, ő is 18 lesz, és szereti jobban tudni anya, hogy mi kell neki és mi nem. :)

Ne aggódj. Amiről nem lehet beszélni a szüleiddel, arról ne beszélj velük és kész. Nem az ő dolguk.

2011. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

18 éves felnőtt vagy!!! És a ha föltűnik nekik???? Akkor mondod, és előadod a "felnőtt vagyok már" prédikációt, mit ahogy én -más ügyben- tettem. Vagy mutasd meg ertre a kérdésre érkezett válaszokat a szüleidnek, hogy föleszméljenek. Végső esetben hívj el hozzátok, hogy beszéljek velük. :DD Jó vagyok az ijenekben ;)

15/L

2011. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

honnan tudjátok, hogy férfi?


láttam én már lányon bajszot, bár egy lánynak a szülei talán nem mondanák, hogy nem szabad neki :D


amúgy figyu, átmész a boltba, megveszed a legolcsóbb borotvát, mert kb. ugyanúgy fog mint a legdrágább, ha akarsz, veszel hozzá habot, mondjuk most még biztos nem elengedhetetlen, bekened pofikádat és lezúzod róla az oda nem valót, olyan 1 perc lesz/lenne habbal, mert még gyakorlatlan vagy (ez nem piszkálódás akar lenni), anélkül olyan 15 másodperc :D


vehetsz eldobhatós, egyszer használhatóst is, azt használhatod 3x is mivel még nagyon az elején vagy :)

2011. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 évesen volt hasonló "problémám". Én megmondtam apukámnak, hogy borotválkozni szeretnék és van-e itthon új borotva, vagy venni kell. Volt, odaadta a cuccot és kész. Ez egy teljesen természetes dolog.


Ellenben, az már beteges, hogy 18 évesen ennyire uralkodni akarnak feletted, hogy azt is meg akarják mondani, hogy mikor borotválkozz. És az se semmi, hogy te ezt hagyod. Nem is olyan régen a veled egykorú fiúk már a fronton harcoltak!

Amúgy mi történne, ha a magadtól megborotválkoznál? Meglátna anyuci és mondaná, hogy "Fiam! Nem fogadtad meg intelmeimet, elárultál azzal, hogy megborotválkoztál, ezért kitagadunk!" esetleg még a nadrágszíj is előkerülne?


Bele se merek gondolni, hogy mi lesz akkor, amikor egy kislány is képbe kerül (bár, ettől egyelőre nem kell tartania annak, aki 18 évesen még "sportbajusszal" rohangál).

2011. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kell nekik szólni, felnőtt férfi/nő vagy, nem mindegy nekik hogy mit csinálsz? Nem piercinget vagy tetoválást akarsz csináltatni (Ehhez se lenne nagy beleszólásuk) Hanem egy alapvető dolgot amit 2011ben már illik leszedni, ez már ALAP dolog. 10évesen kezdtem el először a hónaljamat borotválni, na és? anyutól kértem egy borotvát, és kész. Vegyél egy eldobható borotvát és állj neki.
2011. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!