Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karácsonyi ajándéknak szeretné...

Karácsonyi ajándéknak szeretnék egy ruhát a Tally Weijlből a hugomnak. Van még ilyen az üzletekben?

Figyelt kérdés

A hugomat és magamat szeretném meglepni ezzel a két egyforma szabású denevérujjú miniruhával. Van fekete-fehér csíkosban is, itt csak a sima szürkét találtam meg:

[link]

Legalul az utolsó képen a bal oldali szürke miniruha.

Nem tudom hogy lehet-e még ilyet kapni a Tallyba, leginkább Budapesti üzletben? És ha valaki tudja mennyibe kerül nagyon sokat segítene, mert itt csak euroba van megadva, de nem tudom a külföldi árak egyeznek-e az itthonival.

Ha esetleg valamelyik Bp-i üzlet emailcímét tudjátok, írjátok meg. Elküldeném nekik a képet így könnyebb lenne mintha telefonba magyaráznám.

Előre is köszönöm


2010. dec. 9. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
van egy rakás ilyennel most különböző színekben, csíkosban.de ez inkább felső mint ruha.
2010. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

dejó:) és mennyiért lehet kapni, azt tudod?

Amúgy azért mondtam hogy miniruha is, mert eléggé hosszú az alja, le lehet húzni úgy hogy szoknya is egyben...bár mondjuk így én biztos nem fogom hordani mert elég sokat mutat:P

2010. dec. 9. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak a Tally-ban árulnak ilyen szabású "miniruhát" ... A Tallyban tuti 5 ezer fölött van kínaiban meg megkapod 2-3 ezerért. Persze te tudod.
2010. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a Tally honlapján láttam, hogy 12.95€ ami kb 3600-3700 Ft..csak kérdés hogy egyeznek az árak a külföldivel vagy nem:S
2010. dec. 9. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
egyeznek, most vettem egy rakással
2010. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne izguljak lesz még 1 hét múlva is ugye?:D akkor mennék megvenni. az arénába vett valaki?ott is van? mert elvileg oda mennék. vagy aki nem ott vette hol vette?
2010. dec. 9. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
áá nekem is kell ilyen!!megyek úgyis most fel pestre benézek és veszek egyet:)
2010. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam az Arénába és összvissz 3 darab ilyen van még, azok is csak egyszínűek:2 kék és 1 szürke...xs,m,L méretekben-.- tudja valaki hol van még csíkos és nagyobb választék?:D
2010. dec. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!