Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért "söprűs" a hajam vége?

Miért "söprűs" a hajam vége?

Figyelt kérdés
Nem tudom ismeritek e ezt a kifejezést, ezért leírom részletesen: most voltam fodrásznál levágattam az eltört végeket (bár nem is nagyon volt eltörve, mert nem rég voltam előtte fodrásznál)a hajam teteje nagyon szép puha és fényes, de kb a fülemtől össze vissza kiállnak a hajszálak. hiába vasalom, ugyan olyan marad. Miért lehet?
2010. dec. 9. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
mert túl sokat vasalod, és valószínűleg száraz és töredezett lett:s használsz hővédő sprayt vasaláskor? nekem sokat szokott segíteni.:) és van a gliss kurnak ilyen is kenőcs formájú nyomós hajvégápoló krém, amit belemasszírozol szépen minden nap.:D én még csak pár napja használom ugyhogy különösebben nem tudok nyilatkozni, de eddig nem rossz.:)
2010. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

valószínűleg hiába vágta le a fodrász azok a részek is sérültek.még ha nem is állnak ketté, de lehetnek töredezettek, korábban nekem is így volt, levágattam azóta pakolásokat használok.Jobb lesz ha Teis ezt kezded el minél előbb.Ha rávasalsz a seprűs részekre csak mégrosszabb lesz sajnos, mert így is elég száraz lehet a hajad.

(várom a zöld kezecskét:))

2010. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sokat vasalni, csak akkor ha valami különleges program van, amúgy hétköznapra nem. Van loreal hajpakolásom azt használom, és hő védőt is használok, még szárításkor is, még is ilyen. :( Már egy csomó pénzt költöttem rá, hogy szép legyen, de semmi. :(
2010. dec. 9. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:

hiába vasalom, ugyan olyan marad.


most akkor vasalod, vagy csak havonta egyszer. amugy a vasalástól van, nem tudsz mit csinálni vele!

2010. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha vasalom akkor is olyan, de nem minden nap vasalom. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. :S
2010. dec. 10. 06:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 21:31-es válaszolóval. Attól, hogy a vége nincs szétnyílva, attól még lehet roncsolódott. Valószínűleg a hajat borító pikkelyek fel vannak feszülve, és azért olyan. Szerintem próbálj ki valamilyen olajos pakolást, hátha segít. :)
2010. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nézek akkor valami olajosat, rosszabb már úgy se nagyon lehet. :)
2010. dec. 10. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!