Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lubexyl szuszpenzió hatásos...

Lubexyl szuszpenzió hatásos lehet?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyász írta fel nekem (már elég soknál jártam amúgy, eddig nem jöttek be a tanácsaik). Sajnos vannak pattanásaim, arcon, háton, mellkason és nagyon nehezen múlnak. Az arcom sajnos már tiszta sebes, pedig óvatosan nyomom ki, mégis. Megint kijött egy nagy, most teszteltem, hogy nem nyúlok hozzá, de már négy napja csak nő és nő... Nem szívódik fel, kimenete meg nincs. :( A barátomnak is szoktam tisztítani az arcát, neki meg sem látszik utána, gyönyörű a bőre. Szóval tényleg óvatos vagyok. Még soha nem hallottam erről a készítményről, valaki használta már? Csak már annyi mindent kipróbáltam, és ez sem olcsó dolog. Előre is köszi!
2010. dec. 12. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jó a készítmény, viszont rendszeresen, naponta 2X használni kell.
2010. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, az normális, h kivörösödik a bőröm tőle? Csak bizonyos részeken, és el is múlik később. Mellette lehet szolizni? Mondjuk nem szívesen mennék, míg használom. Illetve muszáj alapozót használom, viszont nagyon kiszárítja a bőröm a cucc, úgyhogy valami hidratáló-nem pattanás/mitesszer képző krémmel belehet kenni? :) Remélem valaki tud válaszolni! :D
2010. dec. 12. 21:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és arról mit gondoltok, hogy ezentúl kétnaponta cserélek kispárnahuzatot? :D Valahol olvastam, hogy attól is lehetnek gondok. És ahogy nézem, azon az oldalon van nagyon sok, amelyiken alszom.
2010. dec. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!